dr n. med. Andrzej Krajewskidr n. med. Andrzej Krajewski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Dodaj opinię Umów wizytę

Klinika Chirurgii Plastycznej doktora Andrzeja Krajewskiego to nowoczesny, doskonale wyposażony ośrodek, oferujący zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i naczyniowej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Każdego pacjenta otaczamy wyjątkową troska, by czuł się bezpiecznie, a także komfortowo. Z satysfakcja i zaangażowaniem pomagamy swoim klientom odkryć drzemiące w nich piękno.

Zna...

dziękuję Panu za zabieg nieco intymny. Jestem bardzo zadowolona. Z uśmiechem chodzę, nawet zastanawiam się nad powrotem chyba na osocze. Lekarz bardzo cierpliwy i przyjemny. Doradzi i daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mogę polecać dr Krajewskiego!

konkretne miejsce, miły personel. Obawiałem się nieco pierwszych chwil, jednak możliwość kontaktu i wymiany pierwszych informacji on-line jak i uprzejmość i fachowość personelu nieco mnie ośmieliły. Teraz nie żałuję. Lekarz i miejsca na wysokim poziomie.

Majstersztyk lekarza jest niesamowity! efekt w 100% mnie zadowala, a Pan doktor jest osobą ciepłą i tłumaczy wszelkie kwestie. Można naprawdę czuć się pewnie i bezpiecznie w jego rękach.

Miałam zabieg powiększenia piersi u doktora Krajewskiego. Jest majstersztykiem, a przy tym wspaniałym człowiekiem. Klinika w Kołobrzegu na wysokim poziomie. Cały pobyt spędzony w klinice doktora Krajewskiego bardzo miły i spokojny pod stałą kontrolą lekarską i pielęgniarską. Z czystym sumieniem POLECAM doktora i jego klinikę.

Polecam, polecam, polecam. Od pierwszego kroku czyli umówieniu się telefonicznie na konsultacje poprzez operację i ostatnią kontrolę pooperacyjną pełen profesjonalizm - pomocni, rzetelni, opiekuńczy. Kolejna stała pacjentka! :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kamień Pomorski"?

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
ul. Traugutta 101
Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
MEDESTETIC
Okulickiego 46