Klinika Chirurgii Plastycznej doktora Andrzeja Krajewskiego to nowoczesny, doskonale wyposażony ośrodek, oferujący zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i naczyniowej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Każdego pacjenta otaczamy wyjątkową troska, by czuł się bezpiecznie, a także komfortowo. Z satysfakcja i zaangażowaniem pomagamy swoim klientom odkryć drzemiące w nich piękno.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Świetny personel z najlepszym lekarzem chirurgiem na czele. Duże doświadczenie w jego pracy czyni go prawdziwym specjalistą. Polecam

Polecam wszystkim niezdecydowanym i szukającym dobrego chirurga plastyka. Warto zaufać dr. Krajewskiemu ponieważ zna się na swojej dziedzinie jak nikt inny. Skorzystałam z jego pomocy 2 razy i ani trochę się nie zawiodłam. Zdecydowanie polecam tego lekarza

Pozytywne wrażenie już po pierwszej konsultacji, widać pełne zaangażowanie i profesjonalizm w pracy Pana Doktora. Jestem po zabiegu, wszystko poszło bezproblemowo a ja czuje się świetnie. Polecam zgłaszanie się do tej Kliniki

Przeszłam zabieg powiększania piersi i jestem bardzo zadowolona z efektu i opieki jaką mnie otoczono po operacji, dziękuję przesympatycznym pielęgniarkom i Paniom z recepcji za świetną atmosferę, polecam Klinikę

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)

Jestem po zabiegu i czuje się wspaniale, decyzja udania się do tej Kliniki to był strzał w 10! Dziękuję całemu zespołowi za pomoc i Dr. Krajewskiemu za pomoc, pozdrawiam serdecznie

Polecam zabiegi u Doktora Krajewskiego, fachowy i profesjonalny lekarz, polecam udanie się na wizytę tym, którzy szukają dobrego chirurga plastycznego

Fachowe podejście do problemu z jakim zgłasza się pacjent i szybkie i co ważne skuteczne działanie. Efekty są świetne, dziękuję za pomoc! Polecam niezdecydowanym :)

Dziękuję za poprawę samopoczucia i dużą zmianę w wyglądzie na wielki PLUS. Jestem pod wrażeniem wspaniałej opieki personelu i pomocy Dr. Krajewskiego, świetne miejsce! Polecam zdecydowanie

Pełen profesjonalizm w pracy Pana Doktora i super efekty świadczą o tym, że jego Klinika jest na bardzo wysokim poziomie, polecam szczerze wizyty u dr. Krajewskiego