lekarz Andrzej Krentorz

Urolog

Świetny lekarz i dobry fachowiec. Od kilku miesięcy miałem stulejkę. Zostałem skierowany do zoperowania jej. Trafiłem do dr. Krentorza. Doktor po zbadaniu mnie, stwierdził że jest to powikłanie cukrzycy i włączył leki. Obeszło się bez operacji za co jestem doktorowi bardzo wdzięczny. Polecam.

Świetny lekarz! Byłam na pierwszej wizycie ponad miesiąc temu w gabinecie prywatnym. Jestem bardzo zadowolona. Kompetentny, miły, zna się na rzeczy. Byłam u paru wczesniej i pan Doktor jest pierwszym, który mi pomógł. Polecam!

Wspaniały człowiek i lekarz! Polecony przez koleżankę,która się u Niego leczyła.40 km dojazdu i przeszło 2 godz czekania na wizytę,ale było warto.Wcześniej leczyłam się w reklamowanej klinice,gdzie z powodu sepsy wylądowałam na OIOM-ie.Dzięki leczeniu poprowadzonemu przez dr Krentorza zostałam wyleczona-bez powikłań.Serdecznie polecam!

bardzo dobry,doświadczony,skuteczny lekarz.Zrobił konieczne badania i zlecił skuteczne leczenie.Wszystkim POLECAM !!!

Fantastyczny urolog.Byłam u innych więc mam porównanie.Wreszcie on postawił właściwe rozpoznani i skuteczne leczenie.Z całego serca polecam!

Wciąż poszukujesz "Urolog Żory"?

Michał Posturzyński Stomatologia
ul. Mazowiecka 10