dr n. med. Andrzej Kruczek

Ginekolog onkolog

2,9
2,7

Ten pan leczył tylko prywatnie kilka lat bardzo bliską mi osobę. Zdecydowanie, obserwując dokładnie jego leczenie, odradzam usługi tego pana, który według mnie jest pod każdym względem przeciwieństwem tego kim i jaki powinien być lekarz onkolog i radzę dla własnego i najbliższych dobra omijać go jak najdalej

Ordynarny, bez uczuć, bez empatii...dawno nie widziałam takiej znieczulicy i tak zimnego, obojętnego podejścia do pacjenta i jego rodziny. Absolutnie nikomu nie polecam kontaktu z tym "lekarzem", który na pewno pomylił profesje.

LUDZIE UCIEKAJCIE od tego lekarza jak najszybciej!!! To zarozumiały doktor który ma każdego głeboko w d.... Ze wszystkim jest problem, on nawet cierpiącemu z bólu i umierającemu każe czekać na tym lodowatym korytarzu ( może z nadzieją że sie wykończy czekając na wizyte) . Chyba, ze się przychodzi z kopertą to ci zejdzie z fotela a może i zrobi kawe. Tylko kasa się liczy

LUDZIE UCIEKAJCIE od tego lekarza jak najszybciej!!!

W przychodni onkologicznej przyjmuje pacjentki na sztukę mało konkretów , nic nie doradzi . Sprawia wrażenie znudzonego , mało zaangazowanego .

Dla mnie doktor jest okay ..nie mowi za wiele - mowi krotko i na temat , tyle ile pacjent wiedziec powinien .Polecam - jezdze na kontrole pewnie i swobodnie...Nadmienie rowniez ze NIGDY nie bylam prywatnie u doktora ..

Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, uczciwie podchodzący do pacjenta i jego problemów zdrowotnych. Polecam

Ten człowiek nie ma za grosz uczuć i empatii. Z pewnością pomylił się z powołaniem. Żeby pracować z ludźmi należy ich szanować! Zresztą szkoda czasu. Radze dobrze omijajcie z daleka tego Pana

Zgadzam się z koleżanką, bardzo fajny rzeczowy lekarz... a co do pacjentów ma racje... nie szukajcie winnych tylko po drugiej stronie... spójrzcie czasem na siebie...

Dla mnie bardzo dobry specjalista.... Kochani pacjenci spójrzcie czasem na siebie... na swoje zachowanie... ile można wytrzymać "marudzenia" z strony pacjenta. Lekarze też mają ograniczoną cierpliwość... wiec proponuje troszeczkę empatii dla Nich, ponieważ oni się starają nam pomóc.... Pacjentka

Dla mnie bardzo dobry specjalista....

Pacjentka

chamski ,bez kasy sie nie leczy, nie masz ,nie warto sie zajmowac chorym ,tylko miejsce zajmuja .nie polecam psa bym sie bala mu powierzyc a nie Bliska Osobe pozdrawiam Pacjetka