prof. dr hab. n. med. Andrzej Krupienicz

Kardiolog

2,6

Polecam. Specyficzny sposób bycia, mnie odpowiada i dogadywaliśmy się świetnie. Krótko, konkretnie i czytać między wierszami. Realista. Wie o czym mówi, ale trzeba umieć słuchać. Mnie w ciężkiej chorobie serca prowadził barfzo dobrze.

Właśnie jestem po super wizycie u doktora z tytułami. Mówiąc mu, że rano miałam tzn. atak podwyższonego pulsu zmierzył mi ciśnienie widząc, że puls mam 103 już parę godzin po ataku. Nie zrobiło to na nim wrażenia kazał mi się tylko rozebrać. Miałam wrażenie, że chce tylko popatrzeć na moje piersi. Mając w systemie wszystkie badania zapytał czy robiłam chociaż ekg, że do niego przychodzę. Miałam zrobione każde możliwe. Uznał, że mam iść do psychiatry albo urodzić bliźniaki to wtedy nie będę miała głupich myśli. Badając mnie zapytał co znaczy mój tatuaż. Nie był zainteresowany jak się czuje. Poprosiłam go o wypisanie l4 na ten dzień to uznał, że czuje się najlepiej i mam wziąć dzień wolny jeśli chce, a on za nic w świecie mi go nie wypisze. Nie polecam. Najgorsza wizyta jaką miałam.

Znakomity specjalista. 10 lat szukałem takiego lekarza. Inni nie rozumieli co do nich mówię. Jechali po standardzie. Ten jest inny. Zrozumiał. Wytłumaczył. Rozwiązał problem. Polecam z pełnym przekonaniem.

Zrozumiał. Wytłumaczył. Rozwiązał problem.
Polecam z pełnym przekonaniem.

zbyt pewny siebie,mało wagi przywiązuje do pacjenta.

zbyt pewny siebie,mało wagi przywiązuje do pacjenta.

Zwykla sportowa ,zadufana w sobie miernota.

Zwykla sportowa ,zadufana w sobie miernota.

Byłem u Pana doktora dwa razy. Moim zdaniem olewa pacjenta. Zupełny brak zainteresowania. Jako człowiek spoko gość.

Pan prof.Andrzej Krupienicz jest znakomitym lekarzem. Z dużą wnikliwością ocenia stan zdrowia pacjenta. Zleca odpowiednie badania specjalistyczne. Nie naraża pacjenta na nadmierne wydatki związane z zakupem leków. Pan Profesor jest wrażliwy na ludzkie cierpienie i stara się pomóc korzystając z posiadanej szerokiej wiedzy. Poza tym jest jednym z niewielu humanistów pośród lekarzy i to należy szczególnie cenić.

brak kompetencji. Podczas wizyty spowodowanej nadciśnieniem i skierowaniem przez innego lekarza nawet nie zmierzył ciśnienia, głupawo przepytywał czy Sokrates umiał czytać. Zdecydowanie odradzam. Przypisany lek nie zadziałał, kolejny kardiolog zdyskwalifikował kurację. Jeszcze raz odradzam i ostrzegam przez tym lekarzem. Pacjentka

Ma taki sposób bycia, który może być drażniący. Próbuje być zabawny i wprowadzić luźną atmosferę. Niekiedy to nie jest na miejscu, ale mnie to się akurat podobało. Co do kompetencji, to nie mam żadnych wątpliwości. Poświęcił mi wystarczająco dużo czasu - jedna wizyta wystarczyła.

Szanowny pan doktor leczy tak jak mu się podoba ... Odnoszę wrażenie, że bardziej dba o interesy apteki niż o dobro pacjenta. T ytuły które posiada, obawiam się, są dużo nadciągnięte.

Szanowny pan doktor leczy tak jak mu się podoba ...
Odnoszę wrażenie, że bardziej dba o interesy apteki niż o dobro pacjenta. T
ytuły które posiada, obawiam się, są dużo nadciągnięte.