lekarz Andrzej Krzesiński

Odnosząc się do osoby, która wystawiła owemu doktorowi ocenę 2,8 szczerze jestem w szoku, ponieważ byłam na nfz u niego i odesłał mnie, ponieważ ,,nie zajmuje się soczewkami, bo to nie jego branża,,. A moje uzasadnienie oceny wygląda następująco: miałam zabieg usuwania gradówki, ale ciągle to powracało, byłam u x okulistów i twierdzili, że jest wszystko ok, powieki od czasu do czasu napuchały, kulki pod powieką się powiększały, a potem wyciekała ropa i spokój i tak ciągle. Ale miesiąc temu miałam całkiem inny przypadek. A mianowicie, po przebudzeniu powieka była ...

A moje uzasadnienie oceny wygląda następująco: miałam zabieg usuwania gradówki, ale ciągle to powracało, byłam u x okulistów i twierdzili, że jest wszystko ok, powieki od czasu do czasu napuchały, kulki pod powieką się powiększały, a potem wyciekała ropa i spokój i tak ciągle. Ale miesiąc temu miałam całkiem inny przypadek. A mianowicie, po przebudzeniu powieka była tak napuchnięta i obolała że nie mogłam prawie patrzeć, tak też zdarzyło się i dziś, więc zadzwoniłam do przychodni, pani kazała przyjechać skoro jest taki przypadek. Zapukałam i pytam doktora czy mnie przyjmie na co on:
-żebym się udała do swojego stałego okulisty, bo nie jestem jego pacjentką
-że nawet w nagłych przypadkach na 7 dni,
mimo proszenie go, nie przyjął mnie. Brak jakiejkolwiek etyki lekarskiej!!!

Zdecydowanie lekarz godny polecenia. Pan doktor pomógł mi rozwiązać mój problem z prawym okiem od tego czasu odwiedzam go regularnie. Wizyta zazwyczaj nie trwa długo, uważam że ilość poświęconego mi czasu była odpowiednia. Miły i uprzejmy człowiek bardzo polecam.

Chodzę do dr Krzesińskiego raz na rok od 4 lat. Jest wyjątkowo uprzejmy i bardzo sympatyczny. "Rzuca" fachowymi terminami, ale niezrozumiałe tłumaczy :) Mi cały czas wzrok się 'waha', to polepsza, to pogarsza, ale dr za każdym razem wstrzymuje się z nowymi okularami mając na wględzie nie tyle sprawy finansowe (okulary są drogie), ale po prostu mówi, że to bez sensu brać nowe szkła, jeśli wada skacze o 0,25 d w ktorąś stronę. Jedyny minus- z roku na rok jest coraz droższa wizyta.

u tego okulisty dobierałam soczewki i kontrolowałam wzrok przez pewien okres. Zastrzeżen do jego kompetencji nie mam nie licząc takich wpadek jak polecanie "wybranych płynów i soczewek," które dla mnie do pewnego czasu były dobre. Z zadnymi chorobami do niego się nie wybierałam, dlatego tu nie doradzę. ale radzę uważać bo naciąga- mi powiedział ze za wizytę kontrolną nie zapłacę, a jak przyszłam kazał mi zapłacić twierdząc że tydzień się spózniłam.