Andrzej Księżarek

pan doktor potraktował mnie opryskliwie i dał do zrozumienia że nie ma czasu zajmować się ciężarną z zapaleniem cewki moczowej. Może rodzaj wizyty ma wpływ?? nie wiem i nie zamierzam też sprawdzać.zdecydowanie NIE POLECAM!!

Rzeczowy, kompetentny lekarz ma świetnie wyposażony gabinet i co dla mnie było bardzo istotne sa w nim również panie Położne które na bieżąco wyjaśniają wiele wątpliwości

Świetny lekarz, spokojny, cierpliwy zawsze chętnie odpowiadający na pytania, ma świetny sprzęt i bardzo mi pomógł przy porodzie,

lekarz sympatyczny, wzbudza zaufanie, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty, posiada ogromną wiedzę i raczej wykazuje zainteresowanie, często żartuje, posiada bardzo dobry sprzęt i takie tam inne komplementy, tylko cóż z tego skoro mimo moich nacisków i wskazań ciśnieniomierza nie zauważył lub też nie chciał zauważyć mojego nadciśnienia i zagrażającej rzucawki... Poród odbył się drogą cesarskiego cięcia ze wskazań nagłych-rzucawka porodowa... Może tylko ja miałam takiego pecha, akurat rodziłm w sezonie urlopowym...Moje koleżanki bardzo go chwalą

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Kompetentny i niezwykle miły, zarówno w gabinecie prywatnym jak i w szpitalu. Podany koszt dotyczy wykonania kompleksowego badania USG(3D, 4D, Doppler).

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki, miła atmosfera, bardzo dobre warunki (toaleta w gabinecie, przebieralnia, wysokiej klasy aparat USG,jednorazowe kapcie i "spódniczka" żeby nie świecić gołą pupą). Polecam. W moim przypadku pan doktor doprowadził do szczęśliwego końca dwie zagrożone ciąże. Dla wymagających pacjentek, które wolą więcej zapłacić, ale być dobrze potraktowane.