lekarz Andrzej Kulej

Lekarz godny polecenia, z racjonalnym podejściem do pacjenta (gdzie w burzy hormonalnej w ciąży czasem trudno o rozsądek :)) i jego dobrostanu. Prowadził moją ciążę, zawsze odpowiadał wyczerpująco na wszystkie pytania, a wizytom nie towarzyszyła atmosfera pośpiechu. W dodatku odbiera telefony gdzie zawsze w razie „w” można było zapytać o poradę. Polecam wszystkim przyszłym mamom.

Wspaniały lekarz. Cudowny,serdeczny człowiek. Bardzo profesjonalny i rzeczowy, cierpliwie i spokojnie wyjaśnia problem, chętnie odpowiada na pytania. Z całego serca polecam .

Wspaniały lekarz. Cudowny,serdeczny człowiek.

W 100%Polecam ! Prowadził moja ciążę zawsze wszytko wytłumaczył co i jak nie patrzył na zegarek, na wszytkie pytania odpowiedział przy porodzoe także był. Lekarz z powołania Polecam

Kompetentny coś się źle wcisnelo miało być 5. Poświęca dużo czasu tyle ile potrzeba, tłumaczy wszysko dokładnie

Bardzo miły delikatny i uprzejmy. Prowadził moją ciążę, chodź nie byłam łatwa pacjentka i do tej pory tak zostało ;) Zrobił cc i pewnie je pamięta do dziś :P Polecam oddzwania odbiera mega mega mega

Lekarz z powołania...., Nie śpieszy się, odpowiada na każde zadane pytanie, bardzo kompetentny i uprzejmy. Polecam serdecznie !;)))

Pan doktor to jedyny lekarz, który jest tak ciepłą osobą. Swoją pracę wykonuje na najwyższym poziomie, takich lekarzy brakuje. Przyjął mnie w ostatniej chwili przed porodem, ponieważ mój lekarz, który mnie prowadził, zostawił mnie na lodzie 2 tyg przed porodem bez konkretnego wytłumaczenia dlaczego. Więc z czystym sumieniem polecam wszystkim Pana doktora.

Niesamowicie wspaniały lekarz!!! Nigdy, nigdzie nie trafiłam na kogoś tak miłego, sympatycznego i cierpliwego. Polecam serdecznie!!! :-)

Przesympatyczny lekarz, z ogromną wiedzą. Prowadzi moją pierwszą ciążę i myślę, że nigdy nie zamienię go na innego. Bardzo miłe podejście do pacjentki, poświęca dużo czasu - dokładnie wszystko wyjaśnia. Serdecznie polecam!!! :)

Pan doktor jest lekarzem z powołania - pełnym zaangażowania, kompetentnym, cierpliwie tłumaczącym wszelkie niejasności, poświęcającym, gdy trzeba, bardzo dużo czasu pacjentkom (nawet w ramach nfz), a przy tym spokojnym i bardzo uprzejmym.