lekarz Andrzej Kulej

Ginekolog

Pan doktor jest lekarzem z powołania - pełnym zaangażowania, kompetentnym, cierpliwie tłumaczącym wszelkie niejasności, poświęcającym, gdy trzeba, bardzo dużo czasu pacjentkom (nawet w ramach nfz), a przy tym spokojnym i bardzo uprzejmym.

Bardzo dobry lekarz. Dba o swoje pacjentki, nawet jeśli nie chodzą prywatnie. Wszystko cierpliwie tłumaczy, ale wizyta trwa dość długo ;)

Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Ddba o swoje pacjentki, nigdy nie patrzac na zegarek. Poswieca im tyle czasu, ile potrzeba. To naprawde fantastyczny człowiek. Poza swoimi wielkimi kompetencjami potrafi rozmawiać z pacjentka jako kobieta. Jest bardzo uprzejmy. Prowadzil moja pierwszą ciąże, ktora byla zagrożona. Teraz jestem w ciąży ponownie i nie zamienilabym Pana Doktora na nikogo innego. Cudowny człowiek!

zgadzam sie z cala reszta :) fajny i bardzo mily pan doktor serdecznie polecam \

jestem pacjentką od niedawna ..wiec na razie nie wele moge powiedziec . Ale to co do tej pory tu przeczytałam potwierdza sie w praktyce fakt jest bardzo miły i uprzejmy delikatny cierpliwy no i cholernie przystojny to ten jeden mały minusik. Nigdy przenigdy sie nie spieszy! polecam wszystkich lekarzy w tej przychodni! pozdrawiam wszystkie panie

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Częstochowa"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
ul. Kilińskiego 6, Lok. 12