dr n. med. Andrzej Kulesza

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Bardzo dobry lekarz, chirurg naczyniowy, najlepszy na jakiego kiedykolwiek trafiłem! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i umiejętności a do tego ludzkie (bo o to przecież chodzi w kontakcie lekarz-pacjent) relacje z pacjentem. Szybko i trafnie zdiagnozował niedokrwienie kończyn dolnych i tego przyczynę. Przyczynił się do wykonania angioplastyki aorty tętnic udowych podkolanowych (obustronnie, ze stendami) i otoczył fachową opieką przed i po. Praktycznie nie mogłem chodzić i wychodzić z domu a teraz już mogę sobie na to spokojnie pozwolić. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze!!! Życzę wszystkiego dobrego:) „ // Paweł Gutkowski

szczerze polecam tego lekarza.konkretny w leczeniu.leczył mojego tatę,naprawił to co zepsuli inni lekarze wcześniej.

Pan doktor dokonal u mnie operacji laparoskopowej woreczka zolciowego. Jestem pelna uznania dla Jego profesjonalizmu i bardzo Mu wdzieczna.Poza tym jest milym , kulturalnym i zyczliwym czlowiekiem. Bozena Ostrowska,Warszawa

Dwa miesiące temu byłam szpitala Banacha na operację żylaków kończyn dolnych.W szpitalu spotkałam się z ogromną fachowością dr.Kuleszy.Cierpliwy,miły,ciepły lekarz.Przy nim straciłam strach.Wewnętrznie czułam,że wszystko będzie dobrze i tak było.Wszyscy są bardzo mili,pomocni i służą swoim doświadczeniem. Ogólnie polecam całą klinikę i aby więc była tak dobrego personelu.

Zdecydowanie fachowiec!!!! Zna się na tym co robi i mam wrażenie też to lubi.

Zdecydowanie fachowiec!!!! Zna się na tym co robi i mam wrażenie też to lubi.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Warszawa"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)