dr Andrzej Kustra

Chirurg naczyniowy

Bardzo fajny lekarz, jestem bardzo zadowolona po operacji. Opieka na wysokim poziomie, śniadania mistrzowskie (nawet w hotelu takiego nie dostałam) piękny efekt, w cenie oprócz wszystkich potrzebnych wizyt a było ich ponad 10 , ubranie uciskowe, kosmetyki do pielęgnacji blizny, endermologia i jeszcze konsultacja w kontekście blizny.... polecam z serca i bardzo dziękuję

Polecam doktora Kustrę, miałem zabieg na żylaki. Wszystko poszło dobrze, miła obsługa pracowników recepcji i pielęgniarek. Lekarz, konkretny. Jedyny mały minus za opóźnienie...

wykonywałam zabieg usunięcia żylaków, Doktor kompetentny, jestem zadowolona z efektów i z obsługi. Polecam.

Jestem prawie rok po plastyce powiek u Doktora, wyszło przepięknie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie Doktora Kustrę.

Polecam serdecznie Doktora Kustrę.

Miałam u doktora abdominoplastykę i liposukcję. Jak czytam niektóre opinie poniżej to mi ręce opadają... prywatna klinika, więc trzeba zapłacić jeśli ktoś oczekuje, że lekarz nie będzie brał pieniędzy, albo przyjmie za pół darmo to faktycznie może czuć się rozczarowany.... uważam, że ceny nie są wygórowane a wręcz bardzo przytępne. Plastyka brzucha kosztowała mnie 14 tysięcy gdzie kilkanaście km dalej kosztuje 22 tys.... i wcale nie idzie za tym jakość. Doktor owszem dowcipny, owszem wyluzowany i rozumiem, że nie każdemu to może pasować, ja natomiast chciałam czuć się swobodnie i ...

Miałam u doktora abdominoplastykę i liposukcję.
Doktor owszem dowcipny, owszem wyluzowany i rozumiem, że nie każdemu to może pasować, ja natomiast chciałam czuć się swobodnie i dokładnie tak też się czułam.

Gdyby ktoś zapytał mnie czy położyłabym się jeszcze raz na stół do doktora?? powiedziałabym TAK, TAK, TAK i to jest najlepsza rekomendacja jaką można dać.
Tyle.

Fantastyczny lekarz, świetny specjalista. Miałam zabieg plastyki powiek, jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu i opieki. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Świetny lekarz, bez "kija" w pewnej części ciała, bardzo pomocny człowiek, faktycznie zainteresowany pacjentem. Przechodzi od razu na "Ty" co jak widać nie wszystkim pasuje... Ja jestem zadowolona i z efektów i z podejścia lekarza. Jestem tam kolejny raz i mam ogromne zaufanie. Wiem, że w sytuacji problematycznej nie zostanę sama o czym miałam okazję się przekonać....

U Dr Kustry mialam wykonywany zabieg blefaroplastyki i powiekszania ust. Zależało mi na bardzo naturalnym wyglądzie, co zaznaczyła od razu na początku wizyty. Jestem bardzo zadowolona z efektów jednego i drugiego zabiegu. Doktor ma bardzo luźne podejście do pacjenta bardzo szybko skraca dystans. Uważam, że to bardzo poprawia atmosferę i przede wszystkim powoduje, że szybko znika stres przed zabiegiem. Bardzo polecam tego lekarza, podjęłabym dokładnie taką samą decyzję jeszcze raz

Witam, zdecydowałam się na dodanie komentarza, ponieważ przed wyborem gabinetu i lekarza, który miałby przeprowadzić u mnie zabieg blefaroplastyki, sama szukałam informacji na ten temat. Pan dr Andrzej Kustra to profesjonalista, ze świetnym podejściem do pacjenta. Udałam się na zabieg blefaroplastyki powiek górnych na początku stycznia. Zabieg został poprzedzony szczegółową rozmową. Doktor dokładnie wytłumaczył mi jak będzie wykonany zabieg i czego mogę się spodziewać. Podczas wizyt żadne pytanie nie pozostawało bez odpowiedzi. Miałam tylko obawy czy zabieg wyjdzie dobrze, teraz efekty są widoczne, poprawił się nie tylko wygląd mojej twarzy ...

Miałam tylko obawy czy zabieg wyjdzie dobrze, teraz efekty są widoczne, poprawił się nie tylko wygląd mojej twarzy ale przede wszystkim samopoczucie.
Po zabiegu, zaczęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam. Wdawało mi się, że może młodszy lekarz z zachodnią praktyką w innej klinice, do którego poszła tydzień później moja znajoma na zabieg, lepiej go przeprowadzi. Jednak po wielu rozmowach ze znajomą, która miała problemy po zabiegu, cieszę się że mnie operował dr Andrzej Kustra.
Jestem bardzo mile zaskoczona, że zabieg nie był bolesny. Zarówno podczas zabiegu jak i po, nie odczuwałam bólu. Fakt, nie mogłam prowadzić samochodu i sama wrócić do domu. Powieki pomimo półtora godzinnego leżenia po zabiegu z zimnymi kompresami były bardzo opuchnięte. Przez trzy dni leżałam prawie non stop z kompresami na oczach, z każdym dniem było coraz lepiej.
Miesiąc po zabiegu cięcia na powiekach były mało widoczne.
Szczerze polecam Pana dr Andrzeja Kustrę.

Lekarz bardziej dowcipny niż kompetentny. Nie wykonał zabiegu jaki chciałam, wykonał zupełnie co innego. Dokonał aplikacji kwasu w miejsca, o których przed zabiegiem nie było mowy. Tłumaczył po zabiegu, że szkoda ampułki więc zużył całą. Zeszpecił wykonując nieprawidłowo zabieg odświeżenia koloru i konturu ust, wepchał ile się da i byle jak, czego efektem były wielkie usta o całkowicie innym kształcie niż moje naturalne. Musiałam wykonać trzykrotnie zabieg hialuronizady. Nie bierze za nic odpowiedzialności. Koszt zabiegu dwa razy większy niż w innych klinikach. Dla zainteresowanych prześlę zdjęcia by pokazać, jak bardzo niefachowy jest ten Pan. Zaproszenia na imprezki po zabiegu - co najmniej niesmaczne.