Andrzej Kwaśny

Wspaniały lekarz! Moja córka trafiła na tego lekarza już po raz trzeci, gdy kolejny raz pojechała z 2 letnim synkiem na na doraźną pomoc w Zgierzu. Wnuczek od Stycznia choruje. Mał zapalenie oskrzeli, które niby było wyleczone lecz zły stan i uporczywy kaszel nie chciał ustąpić.Pomimo ciągłych wizyt w przychodni, zmianie lekówi oraz inhalacji nic nie pomagało. Gdy dziecko dostało kolejny lecz najsilniejszy atak kaszlu, który trwał około 20 godzin bez przerwy dziecko leciało z rąk, tak było wykończone kaszlem i wymiocinami. Córka już nie wiedziała co robić bo żadne leki czy inhalacje nie pomagały. Podczas wizyty na doraźnej lekarz bardzo dokładnie zbadał wnuczka wyjaśnił wszystko córce i przepisał nowe leki.Po podaniu już pierwszej dawki leków o koło godziny 16.00. dziecko spokojnie zasnęło i spało aż do godziny 9.00.rano dnia następnego bez najmniejszego szmeru.Od Niedzieli wnusio już prawie nie kaszle i śpi spokojnie całe noce.Jak dobrze, że jest tak cudowny , pełen profesjonalizmu i empatii dla swoich małych pacjentów oraz ich rodziców lekarz. Dziękujemy Bogu, za to, że postawił w ten dzień tego lekarza na naszej drodze.

Znakomity pediatra ma ogromne doświadczenie indywidualne podejście do każdego pacjęta gorąco polecam

Bardzo miły, uprzejmy, niezwykle sympatyczny i komunikatywny lekarz. Świetny człowiek, bardzo rzeczowy, dokładnie tłumaczy co i jak, z jakiego powodu. Najważniejsze, że nie dobiera leków na chybił trafił. Do tego kompetentny i bardzo cierpliwy, poświęca dużo czasu swoim „wymagającym”, małym pacjentom, a rodzic nie czuje się przy nim spięty, zadając, czasem nawet bardzo absurdalne pytania :-) Lekarz praktyk – nie teoretyk !!! Godny polecenia.

Bardzo miły, uprzejmy, niezwykle sympatyczny i komunikatywny lekarz.
Lekarz praktyk – nie teoretyk !!!
Godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz, o wysokich kwalifikacjach, mający duże doświadczenie w pracy z dziećmi, profesjonalne podejście. Polecam