lek. dent. Andrzej Laskowski

Serdecznie polecam . Fachowe podejście i ósemka wyrwana na medal choć nie było łatwo :) pozdrawiam serdecznie

Bardzo dobry dentysta, poświęca duzo czasu,aby wyjaśnic co będzie robione . Uprzejmy, godny polecenia. Swoją pracę wykonuje dokładnie i bardzo dobrze. Od prawie 30 lat korzystamy z usług lekarza i polecamy.

szanowny panie Krystianie byl Pan u mnie na jednej wizycie zbolacym zebem zostala wykonana trepanacja wypisany antybiotyk iskierowanie na zdjecie panoramiczne bylo to 20 czerwca tego roku nie zaplacil minPan bo powiedzial ze po skonczonej kuracji od tamtej pory Pana nie widzialem Jest PAn zwyklym oszustem zegnam Pana Do Niewidzenia

Po leczeniu u kanałowym u pana doktora zaczeły sie problemy z zębami ,wypełnienia powypadały a, 400zł wyżucone w błoto

bardzo dobry stomatolog jestem bardzo zadowolony z pracy pana doktora i zwygladu moich zebow leczenie bezbolesne szybkie i sprawne polecam