Do 7tc chcialam zeby prowadzil rowniez moja, czytajac wiele pozytywnych opini, bylam pozytywnie nastawiona do tego lekarz, jednak prawda okazala sie zupelnie inna. dwukrotnie bylam na wizycie- wygladala w sposob nastepujacy- Dzien dobry-usg-do widzenia , zapraszam za 2 tyg- czas trwania do 10min. brak odpowiedzi na moje pytania, a i pytal czy chcce leki na podtrzymanie ciazy, chociaz nie bylo wskazan do brania ich

Bardzo dobry lekarz. Świetny położnik . Naprawdę warty polecenia.

Bardzo dobry lekarz. Świetny położnik . Naprawdę warty polecenia.

Pan dr Lipa opiekował się mną przez całą ciąże - poród i po porodzie,ze względu na odległość musiałam zrezygnować z wizyt u lekarza,ale opieka była fachowa.Doktor godny polecenia,naprawdę warto chodzić na prywatne wizyty. polecam

Pana doktora polecę każdej dziewczynie, która chce mieć za swojego lekarza doskonałego specjalistę oraz osobę której może zaufać. Z mężem mieliśmy duże trudności z poczęciem dziecka, klinika spisała nas na straty mówiąc, że jedynym rozwiązaniem dla nas jest in vitro. Jednak dzięki pomocy Pana doktora poczęliśmy dziecko w sposób naturalny. Niestety ciąża obumarła ale wiemy, że mamy szanse na kolejne ciąże. Opieka Pana doktora podczas tych bardzo dla mnie ciężkich chwil zasługuję na najwyższe uznanie bo rzadko spotyka się lekarza, który potrafi tak uspokoić pacjenta i podtrzymać go na duchu ...