lekarz Andrzej Lipniewicz

Internista

Najwspanialszy lekarz z jakim miałam do czynienia. PRAWDZIWY lekarz. Ogromna kultura osobista, szczere zainteresowanie chorym, przyjmował nawet po godzinach pracy zawsze "do ostatniego pacjenta". Chodząca Dobroć, która leczy sama w sobie. Zawsze otrzymywałam skierowania na wszelkie potrzebne badania i do specjalistów oraz odpowiedzi na pytania, nawet te najgłupsze. Nigdy nie zostałam potraktowana "z góry"; już sama wizyta zawsze była dla mnie początkiem zdrowienia. Dziękuję Panu za 18 lat opieki medycznej i życzę dużo ZDROWIA :) Anna N.

Najwspanialszy lekarz z jakim miałam do czynienia. PRAWDZIWY lekarz.

Cudowny lekarz, to on przekonał mnie że jednak są lekarze na tym świecie którzy potrafią leczyć, a nie idą na ilość. Prawdziwy lekarz z powołania zawsze dokładny, zawsze wszystko sprawdził. Jestem załamana jego odejściem na emeryturę. Gdzie znaleźć takiego drugiego?

lekarz bardzo kompetentny z duza wiedza i doswiadczeniem,bardzo zyczliwy dla pacjentow.jestem dla Niego wdzieczny za wczesne zdiagnozowanie nowotworu przewodu pokarmowego.ogromna strata,ze odchodzi z naszej przychodni.12 lat rodzina moja byla pod Jego opieka medyczna. stanislaw rokicki.

Idealny lekarz. Mądry, uprzejmy, uważny, troskliwy. Niestety odchodzi na emeryturę, gdzie ja się teraz będę leczył!

To lekarz przez duże L. Podejście do pacjenta i jego problemów zdrowotnych jest wzorowe + olbrzymie doświadczenie.

Wciąż poszukujesz "Internista Gdańsk"?

CLINICA MEDICA

Kołobrzeska
80-391 Gdańsk

Zosi 20
80-119 Gdańsk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk