lekarz Andrzej Lisiewicz

Wczoraj miałam zabieg u doktora Lisiewicza i nigdy nie byłam tak zadowolona z lekarza! Uprzejmy, sympatyczny. Dobre podejście do pacjenta. Miałam wiele w życiu styczności z lekarzami ale takiego lekarza z pasją i poświęceniem dawno nie spotkałam! Dziekuje. DZIEKUJE za wszystko! Gorąco polecam!

Najlepszy lekarz którego znam, miałam problemy w ostatnich miesiącach ciąży ale dzięki Panu mój synek jest cały i zdrowy. Dziękuję za poświęcony czas ;)

swietny lekarz , prowadził moja ciąze, niestety nie był przy porodzie ale dzięki niemu jestem teraz szczesliwa mama

Wlasnie ogladam Uwage w tvn i slucham opinii bylych pacjentek, nie polecilabym nikomu............moze w swoim prywatnym gabinecie sie wykazuje ale jak widze na panstwowej posadce slabiutko.......

Niestety nie polecam, prowadził moją ciążę, zapewniał że wszystko w porządku. Chodziłam prywatnie!!! i niestety urodziłam ale dziecko po 4 tygodniach zmarło!!!.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zduńska Wola"?

Przemysław Trzciński

SP ZOZ w Zduńskiej Woli