dr n. med. Andrzej Lorek

Chirurg ogólny

Znakomity lekarz, bardzo dobry fachowiec. Miałem u niego operację tarczycy - rak - całkowite usuniecie tarczycy oraz węzłów chłonnych - pełny profesjonalizm. Super podejście do pacjenta. Oby takich lekarzy było więcej. Dziękuje!!!

Byłam u dr. pierwszy raz.Wbrew temu co przeczytałam nie odniosła wrażenia ,że leci na pieniądze.Był spokojny,kompetentny.Czekam na wynik biopsji.Wstępnie dr. objaśnił jakie będzie ewentualne postępowanie,w zależności od wyniku biopsji.Nie zapłaciłam ani grosza

Doskonały lekarz.Badałam u Pana doktora piersi, na koniec obejrzał moja tarczycę ,stwierdzil że jest tam guzek i zrobił i biopsję.Okazało sie ze jest to rak.Jestem już po operacji lekarze twierdza ze rokowanie jest dobre. Wczesniej byłam u wielu lekarzy i nikt nie zwrócił na moja tarczyce uwagi.Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi i poleca go wszystkim.

Leczył moją mamę i operował. Było trochę strachu, ale wszystko potoczyło się dobrze. Blizna niewidoczna, idealna. Może trochę zabiegany, ale jak to w publicznej służbie zdrowia- zawsze mało czasu na rozmowę.

z bardziej pazernym lekarzem na pieniądze jeszcze sie nie spotkałam,ja bym go nie nazwała lekarzem bo to słowo zobowiazuje do konkretnej etyki.Dla mnie to jest po prostu hiena cmentarna-przyjdziesz do mnie prywatnie do gabinetu to porozmawiamy a,jak nie to wypad mi stąd

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Będzin"?

Oświęcimska 4/7
Bytom
gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
Stefana Batorego 18
41-608 Świętochłowice
"DUO-DENT" Usługi Stomatologiczne
Siemońska 11
42-500 Będzin

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15