dr n. med. Andrzej Lorek

Jestem po mastektomii z rekonstrukcją wykonaną przez dra Lorka. To wspaniały lekarz, którego polecam z czystym sumieniem. Konkretny, odpowiedzialny, dyspozycyjny ,a co najważniejsze-doskonały fachowiec. Efekt kosmetyczny operacji przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. I choć oczywiście nie jest to w onkologii priorytetem, to jednak daje dodatkowo poczucie, że jest się w bardzo dobrych rękach.

Taki lekarz,to wyjatek.Bardzo budujace podejscie do pacjenta.Ogromna wiedza,profesjonalizm.Niezwykle wyczucie chwili-dla pacjeta w czasie choroby.Jestem po operacji raka piersi-ktora wykonal dr.A.Lorek.To juz kila lat.... Mysle ze dzieki w/wym. zaletom,ciesze sie zyciem. Barbara S.K.

Znakomity lekarz, bardzo dobry fachowiec. Miałem u niego operację tarczycy - rak - całkowite usuniecie tarczycy oraz węzłów chłonnych - pełny profesjonalizm. Super podejście do pacjenta. Oby takich lekarzy było więcej. Dziękuje!!!

Byłam u dr. pierwszy raz.Wbrew temu co przeczytałam nie odniosła wrażenia ,że leci na pieniądze.Był spokojny,kompetentny.Czekam na wynik biopsji.Wstępnie dr. objaśnił jakie będzie ewentualne postępowanie,w zależności od wyniku biopsji.Nie zapłaciłam ani grosza

Doskonały lekarz.Badałam u Pana doktora piersi, na koniec obejrzał moja tarczycę ,stwierdzil że jest tam guzek i zrobił i biopsję.Okazało sie ze jest to rak.Jestem już po operacji lekarze twierdza ze rokowanie jest dobre. Wczesniej byłam u wielu lekarzy i nikt nie zwrócił na moja tarczyce uwagi.Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi i poleca go wszystkim.

Leczył moją mamę i operował. Było trochę strachu, ale wszystko potoczyło się dobrze. Blizna niewidoczna, idealna. Może trochę zabiegany, ale jak to w publicznej służbie zdrowia- zawsze mało czasu na rozmowę.

z bardziej pazernym lekarzem na pieniądze jeszcze sie nie spotkałam,ja bym go nie nazwała lekarzem bo to słowo zobowiazuje do konkretnej etyki.Dla mnie to jest po prostu hiena cmentarna-przyjdziesz do mnie prywatnie do gabinetu to porozmawiamy a,jak nie to wypad mi stąd

Kompetentny lekarz. Chodzę do niego prywanie i ja i moje znajome i wszystkie kobiety z rodziny. Przy usg, dokładnie bada wszystkie gruczoły, w tym tarczycę, w sposób spokojny i zrozumiały tłumaczy co i jak.