dr n. med. Andrzej Łupiński

Bardzo miły, uprzejmy jednak mało kompetentny. Zdecydowanie odradzam.

Bardzo miły, uprzejmy jednak mało kompetentny. Zdecydowanie odradzam.

Dr prowadzi moją ciążę i nie moge złego słowa powiedzieć polecam go z całego serca jest mily, delikatny, rzeczowy, odpowiada na kazde pytanie.

Stara się przykładać do pracy.Nie bierze łapówek co powoduje mój pojawienie się szacunku w moich oczach.

Polecam.PROWADZIŁ DWIE MOJE CIĄŻE.Pierwsza z małymi komplikacjami-wyszłyśmy z córką po miesiącu na prostą,a druga 40 tygodniu zdrowy chłopak.Ile pacjentek tyle złego i dobrego o Panu łupińskim.Pamiętajmy on jest tylko człowiekiem,ten się nie myli,który nic nie robi.Jak chcemy wiedzieć co nas czeka,to do jasnowidza,a nie ginekologa.

Tregedia!!! Porwadził moją ciąże i zapomniał wykonać badań cukru, co w gruncie rzeczy okazało się że w 32 tyg. ciąży doprowadził mnie do masakrycznej cukrzycy. W 35 tyg. musiałam urodzić. Wypiął się na mnie i moje dziecko. Na szczęście trfiłam do CZMP i tam nas uratowali. Ale to co on mi zrobił nigdy mu niezapomnę, skrzywdził mnie a przede wszystkim mojego syna.

Super lekarz,delikatny,uprzejmy,uczciwy.Prowadzil mnie cala ciążę,jest ordynatorem w szpitalu w Poddębicach,tam miałam cesarkę akurat był chory więc nie był przy mnie,ale stał w drzwiach i pilnował lekarza,który mnie kroił.POLECAM pana Łupińskiego.Godny zaufania.

Dzięki niemu urodziłam śliczną córeczkę i nie zamieniłabym tego lekarza na zadnego innego. Jest bardzo kompetentny i zna się na rzeczy.

byłam pacjentką pana dr.Łupińskiego i jestem bardzo zadowolona z prowadzenia mojej ciąży. Obecnie jestem po porodzie, rodziłam w Poddębicach. nie mogę powiedzieć nic złego , ponieważ całą ciążę byłam informowana o stanie mojego dziecka, dostawałam zdjęcia usg choć o nie nie prosiłam .bardzo delikatnie podchodził do badania, uprzejmy.Pan dr. odebrał również poród, to była moja druga ciąża i miałam porównanie. polecam i odradzam kobietę lekarza. mężczyźni są delikatniejsi ;) pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim ciężarnym.

ja rodze w podebicach i uwazam ze jest b dobrym lekarzem

ja rodze w podebicach i uwazam ze jest b dobrym lekarzem

Omijamy drogie panie tego lekarza...Nie polecam nikomu takiego fachowca.

Omijamy drogie panie tego lekarza...Nie polecam nikomu takiego fachowca.