lekarz Andrzej Maczek

Lekarz rodzinny

Pan Doktor Andrzej Maczek, to nie tylko znakomity lekarz, pełen wiedzy, cudownego kontaktu z pacjentem, zawsze potrafi porozmawiać, pocieszyć, a zwłaszcza postawić właściwa diagnozę i podjąć stosowne leczenie. Takich dobrych lekarzy już praktycznie nie ma ... Doktorze! Sama wiem, ze Panu jest potrzebna pomoc... Dowiedziałam się, ze jest Pan poważnie chory... Niech Pan wraca do zdrowia i swoich wdziecznych pacjentów! Stanisława B. z Bedzina.

najlepszy lekarz w całej polsce Ubolewam nad tym że już nie pracuje na Niwce w przychodni dałbym wiele aby sie dowiedziec gdzie teraz przyjmuje nasz złoty pan doktor

Miałam wrażenie, że testuje na mnie różne antybiotyki (musiałam wziąć trzy), zamiast zlecić wymaz z gardła z antybiogramem. To była pierwsza wizyta. Na drugiej (i ostatniej, bo więcej do niego nie pójdę) nie przepisał mi żadnych lekarstw, a miałam zapalenie zatok. Kazał zakraplać nos solą fizjologiczną. Brak właściwego leczenia skończył się u mnie obustronnym zapaleniem ucha środkowego i utratą słuchu (na szczęście po konsultacji z kompetentnym laryngologiem i wyleczeniem uszu, słuch powrócił - ale musiałam na to czekać trzy tygodnie). Odradzam wszystkim tego lekarza!!!!!!!! Była pacjentka (na szczęście)

Była pacjentka (na szczęście)

Lekarz sympatyczny,miły ,kompetentny,solidnie wykonujący swój zawód.Godny zaufania .

Bardz dobry lekarz o dużej wiedzy ,dusza człowiek .Polecam wszystkim

Bardz dobry lekarz o dużej wiedzy ,dusza człowiek .Polecam wszystkim

Mam pewność, że p. doktor oczekuje już tylko na zasłużoną emeryturę. No cóż... Nie chcę więcej rozpisywać się na temat tego lekarza ze względu na litość. Niech to wystarczy za cały komentarz. Dziękuję!

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej posiadajacy bardzo duza wiedze medyczna.Bardzo dobry czlowiek.