Andrzej Majka

Jestem pacjentem od 25 lat i jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. Znakomity lekarz. Pełna kultura i duży szacunek do pacjenta, przy tym bardzo wnikliwy, przejawia dużą empatię, trafne diagnozy i skuteczne zalecenia. Naprawdę polecam. M.G

M.G

Od lat chodzę do doktora Majki. Mam aktualnie 45 lat, trafiłem do niego po raz pierwszy dobrze ponad 20 lat temu. Pomimo zmian miejsca zamieszkania leczę się nadal u niego. Przekonuje mnie poświęcona mi, jako pacjentowi, uwaga, życzliwość, ale najbardziej - trafne diagnozy, skuteczne zalecenia. Nie mam nigdy problemów z otrzymaniem skierowania na badanie, jeżeli chcę skontrolować stan organizmu. Po pierwszej z przeprowadzek początkowo próbowałem się leczyć w przychodni bliższej nowego miejsca zamieszkania, ale nie miałem przekonania do lekarzy, którzy tam pracowali (mniejsza trafność wskazań, wrażenie, że nie mają takiego ...

Po pierwszej z przeprowadzek początkowo próbowałem się leczyć w przychodni bliższej nowego miejsca zamieszkania, ale nie miałem przekonania do lekarzy, którzy tam pracowali (mniejsza trafność wskazań, wrażenie, że nie mają takiego doświadczenia i takiej dociekliwości w określeniu przyczyny choroby), więc szybko wróciłem do Vity, w której przyjmuje doktor Majka.
Zdecydowanie polecam każdemu.