prof. dr hab. n. med. Andrzej Malarewicz

2,9
2,9
2,5
2,5

POLECAM. Bardzo dobry lekarz, profesjonalista, ogromna wiedza, empatia, cierpliwy, bardzo dokładnie wyjaśnia problem zdrowotny, trafna diagnostyka i skuteczne leczenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Przed moją wizytą przeczytałam opinie na forum i bardzo się bałam tego aroganta i chama. Na szczęście spotkało mnie bardzo miłe zaskoczenie. Lekarz był dokładny, miły, uprzejmy. To była naprawdę miła wizyta:)

Zgadzam się z opiniami negatywnymi o tym "profesorze' i zastanawiam jak tacy ludzie z brakiem podejścia do pacjenta, traktowaniem go jak kolejny numerek do odfajkowania, którzy nie mają pojęcia o leczeniu (najlepiej leczy sie zdrowych, którzy tylko przychodza na rutynowe kontrole), uszyskują tytuł profesorski świadczacy o wiedzy, umiejetnosciach i zaangażowaniu w pracę. Tu brakuje wszystkiego oprócz zaangazowania w zarabianiu

Beznadziejny. Nie robi żadnych badań hormonalnych, przepisuje leki "na pałę", USG posiada dopiero od 2006 r. (wcześniej badał bez tego urządzenia już jako prof.), twierdząc że nie jest potrzebne, co w przypadku kobiet chorych np. na endometriozę jest niedopuszczalnym zaniedbaniem. Wizyta szybka, krótka, byle tylko wziąć pieniądze. Jeśli chodzi o przeprowadzanie zabiegów operacyjnych porażka (jestem po 3 pierwsza u prof. zrobiona najgorzej, z rażącymi zaniedbaniami - takie są opinie lekarzy w Warszawie i Poznaniu). Jeśli ktoś ma naprawdę poważne kłopoty np. zespół jajników policystycznych czy endometriozę stanowczo odradzam. Lżejsze choroby może tak, ale czy wtedy trzeba iść do prof. i płacić tyle kasy?

Mam pytanie moze ktos sie wypowiedzieć jak ocenia tego lekarza i jak koszt jego wizyt jest?? jest mi to bardzo potrzebne. z gory dziekuje z a odpowiedz

Dziękujmy Panu Bogu, że mamy w Kielcach takiego wspaniałego profesora jak Pan Malarewicz. Gdyby nie Jego bezinteresowne zaangażowanie i troska o pacjenta nie mogłabym dzisiaj umieścić swojej wypowiedzi.

Brak słów... Ten "Pan" jest źle wychowanym,aroganckim i niekompetentnym człowiekiem....

nie chce w ogóle mówić o tym pożal się boże profesorze ten człowiek nie ma honoru. Nie tylko nie ma podejścia do pacjentek ale i również swojego personelu nie wliczając również studentów których poniża na każdym kroku.

Absolutnie nie polecam tego lekarza. Jest nie miły, arogancki, jest wyzyskiwaczem. Kultura osobista w tym przypadku nie idzie w parze z inteligencją.

Wspanialy lekarz z ogromna wiedza,uprzejmy;mily,inteligentny;kulturalny.

Wspanialy lekarz z ogromna wiedza,uprzejmy;mily,inteligentny;kulturalny.