dr n. med. Andrzej Małczyński

Urolog

po pierwszej wizycie wiedzialem ze trafilem do odpowiedniego specjalisty surowy ale konkretny fachowiec

Opryskliwy lekarz ktory minal sie z powolaniem zle traktuje pacjentow nie masz prawa o nic go zapytac bo bez skrupulow zacznie krzyczeć i obrazac.

Fatalny lekarz absolutnie nie polecam !!! Mozna sie bardziej rozchorowac po wizycie u niego. Jezeli krzyk to jest forma zwracania sie do pacjentow to gratuluje kultury.

Profesjonalista w każdym calu. Dzięki niemu zrozumiałem co to jest prostata, metody leczenia i profilaktyka. Polecam każdemu kto ma problemy z prostatą.

Pan Doktor to konkretny profesjonalista. To, że się skupia na chorobie pacjenta świadczy o jego kompetencjach. Jest on niewątpliwie autorytetem w dziedzinie urologii. Bardzo polecam - mam do niego pełne zaufanie - mimo, że byłam tylko raz (aby się skonsultować) wiem na czym stoję.

Fachowiec !!!! i w tym przypadku to chyba jest najważniejsze, konkretnie i na temat, polecam.

Pan Doktor Małczyński jest konkretny, sympatyczny (mimo pierwszego wrażenia) i przede wszystkim widać, że się zna na rzeczy.

wybitny specjalista i człowiek potrafiący zrozumieć chorego. Profesjonalista. POLECAM osoby które maja kłopoty urologiczne winny poznać Pana doktora Elżbieta

Elżbieta

Doktor całkowicie olewa pacjenta nie polecam

Doktor całkowicie olewa pacjenta nie polecam

Jeden z nielicznych, który uważa pacjenta za partnera do rozmowy.

Jeden z nielicznych, który uważa pacjenta za partnera do rozmowy.