Andrzej Małek

Dentysta z powołania! Co najważniejsze u Niego nie wie się co to jest ból, rwanie zęba, borowanie itp... pacjent relaksuje się na fotelu a On robi 100% swojej roboty! Polecam wszystkim niezdecydowanym i wystraszonym pacjentom :)

Pan Andrzej jest jedynym w swoim rodzaju dentystą.. Przyjeżdżam do niego z Warszawy dlatego, że daje mi pewność iż za każdym razem będąc w gabinecie na fotelu podczas wiercenia w zębach nie zrobi mi krzywdy, złym fachem oraz nie odczuję żadnego bólu. Jednocześnie mam bardzo dobre wspomnienia z czasów, gdy byłam w ciąży, a później mamą karmiącą, Pan doktor zawsze pytał i sprawdzał, czy można mi podać konkretny lek. Polecam, cudowne podejście i wrodzony spokój :)

Zero uprzejmości i podejścia do pacjenta. Byłem w momencie kiedy nie miał pacjenta z bolącym zębem i mimo wolnego czasu mnie nie przyjął. mało tego skłąmał że nie robi pewnego zabiegu mimo że wiem żę na pewno robi. brak kultury i współczucia. w głowie sie przewraca. nie polecam. dno!!! lekarz jest by pomagać zwłaszcza w nagłych przypadkach. Ten gosc to jakas pomyłka a nia dentysta..

Niesamowity człowiek z genialnym podejściem do pacjentów także dzieci, jestem bardzo zadowolona z wizyty polecam każdemu! Jako jedyny w Jaśle podjął się nacięcia torbieli i usunięciu ósemki, w końcu chyba jako jedyny ma specjalizacje z chirurgii. Polecam!

Kompetentny i miły lekarz, nawet po paru latach obowiązuje gwarancja gdy wypadnie robiona przez niego plomba :) Chyba jako jedyny w Jaśle ma specjalizację chirurga stomatologa. Polecam :)