lekarz Andrzej Mandat

Lekarz rodzinny

Dr Mandat jest pełen empatii, potrafi słuchać co dolega pacjentowi i potrafi nim pokierować. Wiem, że sporo osób poszukuje doktora po tym jak rozstał się z przychodnią VALIDUS na ul. Wojska Polskiego. Teraz Pan doktor przyjmuje w przychodni na ul. Paderewskiego 6. Serdecznie polecam

Wspanialy lekarz,kompetentny,miły ,uprzejmy,jednym słowem profesjonalista.Bardzo się cieszę że trafiłam pod opiekę Pana Doktora i dziękuję za dotychczasową opiekę.Anna P.G.

Zawsze trafna diagnoza,maksimum uprzejmości,maksimum profesjonalności, polecam i pozdrawiam serdecznie

Zawsze trafna diagnoza,maksimum uprzejmości,maksimum profesjonalności,
polecam i pozdrawiam serdecznie

Lekarz,jakiego teraz szukać ze świecą-zajmujący się pacjentem holistycznie,czyli całościowo.Chce się Panu Doktorowi wysłuchać pacjenta,zbadać,nie zbagatelizować.I na dodatek postawić dobrą diagnozę i wyleczyć!Lekarz i człowiek na 5!

nie powinienem polecać bo trudniej będzie się dostać do tego wyśmienitego lekarza ...

Jedn z niewielu lekarzy, którego polecam z czystym sumieniem. Nie znam osoby, która miałaby inną opinię o tym lekarzu niż moja. Nie dość że świetny specjalista, to jeszcze CZŁOWIEK!

Nie dość że świetny specjalista, to jeszcze CZŁOWIEK!

Doktor jest wspaniały. Rozmawia, tłumaczy, leczy, wspiera śmiało można powiedzieć, że trafił się nam cud, a my za to jesteśmy z całego serca wdzięczni. Grażyna B.

Po prostu rewelacja ;). Miły, otwarty i przede wszystkim ludzki.

Po prostu rewelacja ;). Miły, otwarty i przede wszystkim ludzki.

Jak trwoga, to tylko do p. Mandata :). Polecałem Go już kilkakrotnie i za każdym razem słyszałem podziękowania. Dla takich lekarzy warto przeciskać się przez całe miasto, a nawet przyjechać z innego województwa ;). Kompetentny, wyrozumiały, a co najważniejsze - potrafi tłumaczyć. Dalej nie szukajcie, Mandat > każdy inny.

Uratował mi życie - czy potrzeba czegoś więcej ?

Uratował mi życie - czy potrzeba czegoś więcej ?