Andrzej Mazik

Mój najlepszy lekarz. Zdecydowanie godny zaufania i polecenia. Nie spieszy się, zawsze odpowiada na zadane pytania, jest ciepliwy i troskliwy. Obdarzony poczuciem humoru - zawsze znajdzie sposób, żeby rozładować napięcie pacjentki. Nastawiony na człowieka, a nie na pieniądze. Odbierze telefon, a jesli nie może - oddzwoni. Zadbał o moją ciążę podwyższonego ryzyka bardzo dobrze i towarzyszył mi w niej od poczatku do końca, nie panikując, nie strasząc. Cięcie cesarskie wydaje się perfekcyjne - a ja już po 3 dniach czułam się bardzo dobrze. Chciałoby się, żeby każdy tak witał pacjenta. Po prostu lubi swoją pracę i widać, że mimo dużego doświadczenia jeszcze mu się ona nie znudziła :-)

Profesionalne podejście do pacjenta rzetelna opieka lekarska

Profesionalne podejście do pacjenta rzetelna opieka lekarska

Chodziłam prywatnie to tego lekarza chciałam mieć dziecko ale lekarz nie zlecił badań tylko przepisał clo. Skreślił mnie na początku bo byłam za stara:( Zmieniłam lekarza i teraz przechodzę wszystkie potrzebne badania, teraz wiem gdzie jest problem i zaczynam leczenie.

Najwspanialszy lekarz jakego spotkałam.Nie straszy,nie panikuje.Spokojnie,racjonalnie tłumaczy wszystko.Dzięki doktorowi donosiłam pierwszą ciążę, gdzie inny lekarz nie dawał mi szans,straszył porodem przedwczesnym,martwym lub kalekim dzieckiem.Doktor Mazik podszedł do tematu spokojnie,założył pesser powiedział,że spokojnie donoszę i tak też było.Córa urodzila się zdrowa,cudowna.W drugiej ciąży też chodzę do niego ,też mam problemy z ciążą ale wiem ,że przy tym doktorze wszystko będzie dobrze.

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory odwiedzilam, rozwial wszelkie moje watpliwosci, jest naprawde bardzo sympatyczny i godny zaufania. Poświęca każdej kobiecie tyle czasu ile potrzebuje, chętnie odpowiada na każde pytanie, jest poprostu najlepszy. Polecam go każdej kobiecie (szczególnie ciężarnej jak i tej która wybiera się na pierwszą wizyte u ginekologa). Jest wart tej ceny.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Strzelce Opolskie"?

Jacek Ulfik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "IASO" Poradnia Stomatologiczna
Piłsudskiego 9/1

Natalia Piontek-Walasek

Strzelce Opolskie
Gabinet ginekologiczny
Powstańców Śl.
47-180 Izbicko
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.C. "MED-JEM"
Nowa Kolonia 14
47-133 Jemielnica
pl. Żeromskiego 5 lok. 1
Ks Wajdy 1
46-059 Zawadzkie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.C. "MED-JEM"
Nowa Kolonia 14
47-133 Jemielnica