Andrzej Mazur

2,9
2,9

Opinia moja nie bez powodu jest tak niska. Zero empatii, bezczelność,chamstwo wszystko w jednym wydaniu. Nieprzyjemny człowiek. Odradzam każdemu. Przykro, że tacy "lekarze" pracują w służbie zdrowia i opłacani przez nas. Z takim podejściem,można było wybrać inny zawód skoro nie potrafi się pracować z ludźmi! Jakaś pomyłka...

Beznadzieja. Spychologia, niekompetencja, brak podstawowej kultury, a na końcu bezczelne kłamstwo. Nie chciałabym nigdy trafić pod taką "opiekę", a płacenie pensji z publicznych środków osobie która symuluje pracę i dokłada jej innym, to jakies nieporozumienie.

Lekarz to za duże słowo dla tego człowieka. Zgadzam się z negatywnymi opiniami innych na temat tego pseudo lekarza Andrzeja M. Brak słów. Wszystko robi z łaską, mimo że wizyta była prywatna. Szkoda czasu i pieniędzy. Stanowczo odradzam tego " specjalistę".

Tak bezczelnego, aroganckiego, chamskiego i niekompetentnego pracownika służby zdrowia (bo nie lekarza) trudno spotkać. Kto tą osobę dopuścił do wykonywania zawodu lekarskiego ? Nie powinien mieć kontaktu z ludźmi. Nie mówiąc o diagnozowaniu i leczeniu. Najpierw „odbijał” mną na SOR w SPZOZ w Koźlu, czyniąc przy tym niestosowne uwagi i komentarze, pomylił się w diagnozie. Żyję dzięki jego młodszym kolegom chirurgom, ordynatorowi oddziału chirurgii i prawdziwym lekarzom onkologom z Instytutu Onkologii w Gliwicach. Empatii i przypomnienia o co chodzi w tym zawodzie może uczyć się od tych lekarzy. Choć na naukę dla tego gbura jest za późno. Brakuje skali żeby ocenić, żałosny człowiek.

najgorszy gbur. zero empatii do pacjenta. najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Odzywki tego pana do pacjentów i personelu są poniżej jakichkolwiek norm.

Arogancki I bardzo nieuprzejmy w stosunku do mnie jak pacjenta w szpitalu. Az trudno uwierzyc, ze mozna byc az tak niemilym. W pospiechu zrobil badanie. Zwracal sie do mnie (doroslego mezczyzny) jak do dziecka. Ten "lekarz" to totalne nieporozumienie. Nigdzie wiecej wizyt u tego pseudo lekarza.

Tak kompetentnego fachowca (przepraszam za okreslenie ) dawno nie spotkałem

Tak kompetentnego fachowca (przepraszam za okreslenie ) dawno nie spotkałem

…wspaniały lekarz, człowiek o niesamowicie pięknym i bogatym wnętrzu…, ciepło którym emanuje i wspiera, pozwala znieść i zrozumieć nawet najcięższe chwile i ból… ...DZIĘKUJĘ z całego serca I.M.

...DZIĘKUJĘ z całego serca I.M.

polecam jak najbardziej tego lekarza ,super specjalista,osobiście mnie operował,nie mam nic do zarzucenia

Wspanialy czlowiek, lekarz o ogromnym doswiadczeniu i wiedzy. Nie znam lepszego, polecam.