dr n. med. Andrzej Michalski

od tamtej chwili kiedy przyszedl i mi to powiedzial, przestalam sie martwic. Nikt mi nic wczesniej nie powiedzial. Balam sie. mila racje syn jest juz duzy i wcale nie maly:) pozdrawiam panie doktorze:)

pozdrawiam panie doktorze:)

przeprowadzil szybko operacje, bo ja nie moglam urodzic, a potem przychodzil i sie interesowal. Polecam wszystkim pana Michalskiego.

Pmietam jak ten pan, kiedy bylam w szpitalu i plakalam, bo moje dziecko wazylo 2000 g i bylam zalamana, bo znikad jakies pomocy, jak to w szpitalu znieczulica, przyszedl i powiedzial, ze wszystko bedzie dobrze. Ze sam wazyl malo jak sie urodzil i powiedzial, niech pani teraz na mnie spojrzy nie wyroslem? to dobry lekarz.........polecam syn ma 12 lat i strasznie wyrosl:)

syn ma 12 lat i strasznie wyrosl:)

Kiedyś był dobrym lekarzem , ale z wiekiem sława uderzyła mu do głowy . Jest nieczuły , niedelikatny i nie umie wczuć się w sytuację pacjenta po krwotoku . Powiem brzydko , gdy badał czy z dzieckiem jest wszystko w porządku , nie interesowało go to , że zwijałam się z bólu , a będąc jeszcze nie ubrana wpuszczał następnych pacjentów, więc ubierałam się przy otwartych drzwiach .

bardzo dobry polecam bardzo mi pomógł w prowadzeniu ciąży i porodu

bardzo dobry polecam bardzo mi pomógł w prowadzeniu ciąży i porodu

nie polecam jak większe problemy z ciążą to nie wie co robić!

nie polecam jak większe problemy z ciążą to nie wie co robić!