dr n. med. Andrzej Micuła

Bardzo dobry lekarz. Jestem zadowolona z leczenia u doktora Andrzeja Micuły. Polecam tego lekarza wszystkim, którzy mają problemy ginekologiczne.

Bardzo dobry lekarz.
Jestem zadowolona z leczenia u doktora Andrzeja Micuły.
Polecam tego lekarza wszystkim, którzy mają problemy ginekologiczne.

Najlepszy lekarz, prowadził moje dwie ciaże,rewelacja!

Najlepszy lekarz, prowadził moje dwie ciaże,rewelacja!

Doktor przeprowadzał mi zabieg histeroskopii w szpitalu przy Szaserów. Jest bardzo miły, kompetentny, delikatny. Do tego sympatyczny :) Ponieważ zastanawiam się nad zmianą mojej Pani ginekolog, pomysle, czy dr Micuła mógł ją zastąpić. Polecam Doktora :)

bardzo dobry lekarz. chodzę do niego już 10lat .nie mam nic do zarzucenia.polecam.

Szkoda, ze w punktacji nie ma 0 bo tyle własnie wart jest Doktor Micuła!!! Zdecydowanie odradzam kobietom w ciazy! Do tego lekarza chodziłam wykonywac usg ciazy! Od ok 17 tc zgłaszałam mu ze twardnieje mi brzuch, w ogóle nie zwracał na to uwagi! ogladał tylko Dzidziusia, choc jak pozniej sie okazało to twardnienie to byly skurcze, ktore juz otwierały szyjke macicy!!! Gdy wreszcie po wizycie w szpitalu Pan Doktor na moja prosbe!!!! zmierzyl dl szyjki powiedzial, ze nie ma szans na donoszenie ciazy. Brak jakiegokolwiek wyczucia, powiedział to takimi słowami ze az wstyd przytaczac. Całe szczescie trafiłam do IMiDz pod opieke wspaniałej Pani Doktor dzieki ktorej w 36 tc urodziłam zdrowego i cudownego Synka.

Bardzo dobry lekarz! Dwukrotnie operował mnie .Zawsze miałam pełne zaufanie. I.A

Bardzo dobry lekarz!
Dwukrotnie operował mnie .Zawsze miałam pełne zaufanie.
I.A

Doskonały lekarz. Dzięki jego pomocy mam cudowną i zdrową córeczkę. Inny lekarz rozkładał ręce mówiąc że naturalnie nie zajdę w ciąże.Zdecydowanie POLECAM!!!

nigdy, nigdy więcej do niego nie pójdee ! normalnie : ham, dziad, głupek, gej, niee wiem co jeszcze nie będe przeklinać na tą dziewczynkee Jacek co za pedalskie imiee kurde wow ! jezu brak słów poprostu kórcze brak ! padalec ! ii co ? głupek !

nigdy, nigdy więcej do niego nie pójdee !

dobry lekarz, dobry specjalista. Leczę się u niego już 3 lata i jestem bardzo zadowolona. Menopauza.........niestety :(

Zdecydowanie odradzam. Przez tego konowała moja żona prawie poroniła! Zero kompetencji i przylepiony uśmiech. Może ktoś takich lubi. Przytoczę tylko kilka przykładów: Pan mianujący się specjalistą od USG nie potrafił poprawnie zinterpretować tego badania. Powiedział żonie (pierwsze dziecko - 35 lat) że nie warto nawet zakładać karty, bo jak to określił "TO POLECI"! Zgroza!!! Dobrze że żoną zaopiekował się szybko fachowiec z prawdziwego zdarzenia w szpitalu bo w samej rzeczy po tej wizycie pewnie by poroniła ze zdenerwowania. Nie mam pojęcia co by się stało gdyby żona przyjechała sama! Przejeliśmy się tym tak, że natychmiast, ze zdjęciami USG zasięgneliśmy opinii dwóch niezależnych lekarzy. Każdy z nich powiedział to samo: Pan doktór nie ma pojęcia o badaniu USG! Córa na szczęście urodziła się cała i zdrowa!!!
Do tego wszystkiego cham i prostak!!! Po tym wszystkim zadzwoniłem do tego Pana i zostałem zwyzywany!!! Możliwe, iż mieliśmy tylko pecha ale przestrzegam innych!!! Wizyta bardzo kosztowna nie tylko finansowo!!!