Wspaniały lekarz. Te dwa słowa powinny wystarczyć ale skoro musi być minimum sto znaków to napiszę, że jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu, pracowitości oraz zwykłej ludzkiej uprzejmości.

Wiem jedno gdy ten człowiek przestanie operować ja przestanę mieć nadzieję.Dziękuję Panu za życie jest Pan dla mnie wielkim człowiekiem.

Doktor usunął mi dużego guza z kości krzyżowej. Kiedy szukałam pomocy u wielu lekarzy w Kaliszu, Bydgoszczy i Warszawie, tylko On podjął sie wykonania tej operacji. Polecam szpital w Goleniowie! Profesjonalna, miła i troskliwa opieka Doktora Miczko oraz całego personelu. Dziękuję Ci Doktorze!!! Monika z Kalisza

Monika z Kalisza

Doktorze Miczko dziekuje ze jestes-dzieki Tobie zyje.

Doktorze Miczko dziekuje ze jestes-dzieki Tobie zyje.

SUPER SPECJALISTA!POLECAM!Jestem pacjentką Doktora i zawsze mogę liczyć na Jego profesjonalizm.

nie poinformowanie o skutkach ubocznych zabiegu

nie poinformowanie o skutkach ubocznych zabiegu

Spokojny konkretny profesjonalny.Doskonały fachowiec.Operował mnie z powodu guza nowotworowego ,którego niedoszczętnie wyciął chirurg w Szczecinie i nikt nie podjąl się poprawki.Szczerze polecam

całkiem miły lekarz. poświecil mi troche dużo czasu. siedzialem tam chyba z godzine chociaz że kilka innych osób czekała na korytażu

Nie rozumiem poprzedniego komentarza. Ten lekarz jest, moim zdaniem naprawde dobrym specjalistą. Zanim do niego poszłam, pytałam paru znajomych. Spośród onkologów jego najczęściej polecali. Ja jestem zadowolona z wizyty.

Ja jestem zadowolona z wizyty.