lekarz Andrzej Midloch

Pulmonolog, Pediatra

bardzo dobry lekaz godny zaufania goraco polecam

bardzo dobry lekaz godny zaufania goraco polecam

Gorąco polecam tego lekarza , dzięki niemu moja córka przestała chorować na częste zapalenia płuc!

ja was ludzie nie rozumiem . midloch przyjmuje świątek piątek czy niedziela. wystarczy jeden telefon i zawsze pomoże . ja na niego nie narzekam. leczyłam u niego 3 moich dzieci i wnuki. zawsze pomoże .

Najlepszy lekarz jakiego znam POLECAM w 100%.

Najlepszy lekarz jakiego znam POLECAM w 100%.

Jak najbardziej polecam dr Midloch nie raz pomógł nam w czasie choroby małego.

Jak najbardziej polecam dr Midloch nie raz pomógł nam w czasie choroby małego.

przepisuje 10 krotnie droższy lek o tym samym składzie (biseptol - bactrim)

przepisuje 10 krotnie droższy lek o tym samym składzie (biseptol - bactrim)

Polecam dobry fachowitylko mało czasusu poswieca pacjentom

Polecam dobry fachowitylko mało czasusu poswieca pacjentom

Niestety nic dobrego o tym lekarzu nie powiem. Z przykrością stwierdzam, że "jedzie na opinii" - jako lekarz, który może i był dobry, ale osiadł na laurach i liczą się dla niego tylko pieniadze. Ludzie go sobie polecają, bo na prywatnych wizytach sprawia bardzo dobre wrażenie - mamy całuje w rączki, dzieciom daje lizaczki etc... Ja odwiedzałam Pana doktora i prywatnie i na książeczkę. KOLOSALNA różnica w traktowaniu pacjenta. Mój syn ma astmę, którą stwierdził mu lekarz rodzinny, nie zaś doktor Midloch do którego prywatnie chodziłam pół roku. A w końcu to specjalista. Ponadto jak zaczęłam chodzić państwowo, to "wbiłam się w szok". Totalne "olewatorstwo" - rozmawiając, żartując sobie z pielęgniarką jednocześnie osłuchuje dziecko. Niewiele raczej słyszał. Ponadto leczenie powiedziałabym byle jakie. Byle odhaczyć. 3 lata chodzenia do doktora Midlocha z dzieckiem skończyły się takim niesmakiem z mojej strony, że zmieniłam lekarza. Syn jest na tyle duży, że może go prowadzić pulmunolog dla dorosłych. I ów pulmunolog był w szoku jak dziecko było prowadzone przez lata - stwierdził, że jest przez poprzedniego lekarza (dr. Midlocha) ewidentnie zaniedbany jeśli chodzi o stosowane leczenie. Tak więc nie polecam.

KIEDYS LECZYŁAM U PANA DOKTORA 2 SWOICH DZIECIE ALE N A DZIEN DISIEJSZY NIEPOLECAM

nie polecam.bactrim to ja sama moge dziecku podawac i cigale pulmicort jak to jest steryd i nei wolno go sobie uzywac i podawac ot tak k ieduy sie chce.mialam juz dosyc trucia dziecka syropkami i przenioslam sie do Pani Szwankowskiej i jestem zdecydowanie bardziej zadowolona,to jest fachowiec,zleca wszystkie badania,rozmawia,pyta a jesli trzeba to poda dziecku antybiotyk,bo nei ma sensu podawac ciagle syropkow i co chwile latac na wizyty kontrolne,oczywiscie placaac panu midlohowi 50zl.nie polecam!