dr n. med. Andrzej Międlar

Doktor Międlar uratował mi życie. Gdyby nie jego natychmiastowa i profesjonalna pomoc w środku nocy gdy pękła mi tętnica wątrobowa i straciłam mnóstwo krwi, dawno by mnie nie było. Operacja trwała 4 godziny. Dziękuję po prostu. Do tej pory inni fachowcy pytają, kto dokonał takiego cudu. Ania K.

Dr Andrzej Międlar, to lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Jest kompetentny, uprzejmy i poświęca pacjentowi maksymalnie dużo uwagi. Naprawdę troszczy się o swoich pacjentów.

Dr. Miedlar to lekarz z ogromna wiedza medyczna, wielce utalentowany, ktory leczy a nie tylko zalecza jak inni rzeszowscy lekarze. Ma do perfekcji opanowane wszystkie techniki chirurgiczne.

dla mnie Pan Doktor to Człowiek przez duże "Cz"!, kompetentny, z profesjonalnym podejściem do pacjenta, postawił mnie "na nogi" w ciągu 8 dni! podtrzymywał na duchu. Cierpliwy, życzliwy, z poczuciem humoru - ideał LEKARZA !!! Lucyna Turek-Marcinek

Lucyna Turek-Marcinek

najlepszy chirurg ogólny na podkarpaciu! Oby takich lekarzy było jak najwięcej! Dziękuję!

najlepszy chirurg ogólny na podkarpaciu! Oby takich lekarzy było jak najwięcej!
Dziękuję!

Najlepszy chirurg w Rzeszowie i okolicy.

Najlepszy chirurg w Rzeszowie i okolicy.

Bardzo dobry, wykształcony i uprzejmy lekarz! Poświęca odpowiednio dużo czasu, aby wyleczyć z dolegliwości. Poza gabinetem w Rzeszowie i pracy w SW nr 2 w Rzeszowie przyjmuje również w łańcuckiej przychodzi. Na prawdę jestem zadowolony i gorąco polecam!

Na prawdę jestem zadowolony i gorąco polecam!