lekarz Andrzej Mierzecki

Kilka razy trafiłam do doktora Mierzeckiego i niestety muszę wystawić mu negatywna opinie. Za każdym razem po wizycie u niego dziecko trafiało z poważna chorobą ( zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli ) do innego lekarza- rowniez z Enel-Medu ..dr Postek którego bardzo polecam. Leczenie dr Mierzeckiego to ziołowe herbaty po których usłyszałam ze mój syn " siedzi z gardłem jak na bombie", domowe metody leczenia itp itd. Szczerze odradzam.

Na początku wzbudził zaufanie, a następnie naciągnął na zakup bardzo drogiego i całkiem zbędnego specyfiku.

leczymy się u Pana Doktora już 5 lat i jesteśmy naprawdę zadowoleni.

leczymy się u Pana Doktora już 5 lat i jesteśmy naprawdę zadowoleni.

Zdecydowanie Polecam. Bardzo uprzejmy, znający się na tym co robi lekarz. Pełen profesjonalizm.

Bardzo dobry specjalista, uspokoil nas i wszystko wytlumaczyl, po kilku wizytach u innych lekarzy ten zdecydowanie zdal egzamin i bedzie leczyl nasze dziecko

Bardzo sympatyczny lekarz , ma dobre podejście do dziecka i trafną diagnozę . Godny polecenia...

bardzo dobry pediatra!Nigdy nie bagatalizuje problemu,ale potrafi tez uspokoic. nie szafuje antybiotykami!!!

zajął się moją córką jak należy, mała miała silna alergię pokarmową i bardzo dużą niedowagę, teraz chodzimy do niego regularnie, moim zdaniem najlepszy pediatra jakiego znam

za mało kompleksowe podejście do leczenia dziecka, nie zwraca uwagi na pewne szczegóły (może nietypowe?), ale lekarz bardzo uprzejmy

Jeden z najlepszych lekarzy, u których się leczyłam

Jeden z najlepszych lekarzy, u których się leczyłam