lekarz Andrzej Mikołajów

Proktolog

Bardzo dobry kompetentny lekarz Wizyta przebiegła w miłej atmosferze Mimo ze bardzo się krępowałam Polecam

Fachowy .zdecydowany kompetentny,Rozładowuje atmosferr związaną z "krępująca wizytą" Specjalista godny polecenia.

Witam, lekarz niewątpliwie miły, ułatwia kontakt, rozładowuje napięcie związane z wizytą (u proktologa),chociaż chorując na " pupe" ;)człowiekowi już wszystko jedno byleby otrzymał fachową pomoc. Chciałabym ostrzec wszystkich którzy mają problemy z "pupą" a lekarz internista mówi "proszę kupić sobie coś w aptece..." i tak z małego problemu jakim są hemorojdy doświadczyłam tego) dochodzi do np. szczeliny odbytu. Wracając do lekarza wykonuje badanie nawet można znieść, jest delikatny w obejściu. Szybko diagnozuje , zleca dodatkowe badania. Jakie będą wyniki leczenia zobaczymy, mam nadzieje że oki.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Mam porównanie z innym (który przyjmuje w CM LIM w Galerii Dominikańskiej) - niebo a ziemia! Bardzo uprzejmy i rozładowuje napięcie związane z tematem dotyczącym wizyty u niego. Badanie nie jest krępujące.