prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewiczprof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

Endokrynolog, Internista

3,6

Wybitny endokrynolog i internista . Przez wiele lat pełnił funkcję kierownika Kliniki Endokrynologii , Diabetologii i Leczenia Izotopa¬mi Akademii Medycznej we Wrocławiu, wieloletni Prezes Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, członek zarządu Światowego Towarzystwa Ginekologii Endokrynologicznej.Autor licznych prac naukowych, wykładowca akademicki. W 1976 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych, następnie doktora habilitowanego (1983 rok) i profesora nauk medycznych – tytuł nadawa...

Dzień dobry, Pan profesor jest kompetentny, stara się być uprzejmy, ale śpieszy się. Nie robi USG, nawet nie wiem czy ma sprzęt do badania. Zmieniłam lekarza po tym jak wizyta za 150 zł trwała 2 minuty.

Dzień dobry,

Polecam bardzo doswiadczony lekarz.Polecam kazdemu kto szuka dibrego endykrynologa.Alina

Polecam:) jestem pacjętką od wielu lat i do tej pory tylko profesor Milewicz zaproponował mi badania dzięki którym wykryto problem chorobę.

hahaha same piątki,chyba sam sobie wystawiał komenty:)

hahaha same piątki,chyba sam sobie wystawiał komenty:)

bardzo świetny lekarzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2

Rafał Kleczyk

Internista
Gabinet lekarski

Kościuszki 108a lok. 20
ulica Miernicza 5
Dzierżoniów
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"