dr n. med. Andrzej Moszko

USG, Radiolog

Pełne zaufanie do kompetencji Pana doktora. Bardzo mi pomógł w moich problemach. Zadowolony pacjent zawsze wraca...ja wracam. Pełen profesjonalizm. Niezwykle uprzejmy i miły. Pacjent na pierwszym miejscu. Bardzo, bardzo gorąco polecam.

Lekarz naprawdę godny polecenia.100% diagnoza ! ! Pierwszy raz byłam na wizycie 10 lat temu .Kultura i podejście do pacjęta zawsze na najwyższym poziomie😁

JEST KONKRETNY I MÓWI NA TEMAT opisał moją chorobe a raczej uszkodzenia dokładnie ustnie i na papierze co jest bardzo ważne nie miałem pytań bo na wszystkie mi odpowiedział zanim je zadałem pozdrawiam Andrzej

Bardzo polecam tego lekarza w zakresie badan USG. .- Zalety: profesjonalne podejscie do badania i pacjenta, dokladny opis, wzbudza zaufanie

Bardzo polecam tego lekarza w zakresie badan USG.

USG jamy brzusznej, bardzo dobry sprzęt i tłumaczenie stanu narządów. Wizyta w grudniu 2012. Najlepsze USG w Zielonej Górze. Mam nie specyficzna chorobę i musze wybrać się znowu. Przy okazji jamy brzusznej doktor po prośbie sprawdził mi również szyje, tarczyce bez interesownie. Polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "USG Zielona Góra"?

Poradnia Onkologiczna
Wazów 42/piętro 3