dr n. med. Andrzej Moszko

USG, Radiolog

Pełne zaufanie do kompetencji Pana doktora. Bardzo dobry fachowiec. Byłem u niego już wielokrotnie zawsze pełen profesjonalizm. Niezwykle uprzejmy i miły. Doradzi w doborze lekarstw i dalszego lecznia. Pacjent na pierwszym miejscu. Bardzo, Bardzo gorąco polecam doktora. !!! Bardzo go szanuje.

Bardzo go szanuje.

Nie pamiętam czy kiedykolwiek spotkałam się z tak nieprzyjemnym zachowaniem lekarza wobec pacjenta. Mam nadzieję że ktoś kiedyś Pana potraktuje w taki sam sposób. Zachowanie delikatnie mówiąc wręcz bezczelne a nawet chamskie. Zdecydowanie nie polecam. Z pewnością nie zdecyduje się na kolejną wizytę. Brak empatii, brak szacunku...Kompletnie nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii...Po wizycie pozostaje jedynie niesmak i wręcz przykrość że zostałam w taki sposób potraktowana...

Lekarz może i dobry i zna się na swojej pracy, ale bardzo nie przyjemny . Wyników nie podał mi ,doczytałam na opisie sama . Za uprzejmość to nawet jednej gwiazdki bym nie dała.

Wysokiej klasy specjalista. Lekarz z powołania. Dokładnie, trafnie diagnozuje, szczegółowo opisuje każdy przypadek. Pomocny przy ukierunkowaniu dalszego leczenia, czy wyboru specjalisty. Uprzejmy, życzliwy, profesjonalny i ludzki. Polecam.

Pełne zaufanie do kompetencji Pana doktora. Bardzo mi pomógł w moich problemach. Zadowolony pacjent zawsze wraca...ja wracam. Pełen profesjonalizm. Niezwykle uprzejmy i miły. Pacjent na pierwszym miejscu. Bardzo, bardzo gorąco polecam.

Lekarz naprawdę godny polecenia.100% diagnoza ! ! Pierwszy raz byłam na wizycie 10 lat temu .Kultura i podejście do pacjęta zawsze na najwyższym poziomie😁

JEST KONKRETNY I MÓWI NA TEMAT opisał moją chorobe a raczej uszkodzenia dokładnie ustnie i na papierze co jest bardzo ważne nie miałem pytań bo na wszystkie mi odpowiedział zanim je zadałem pozdrawiam Andrzej

Bardzo polecam tego lekarza w zakresie badan USG. .- Zalety: profesjonalne podejscie do badania i pacjenta, dokladny opis, wzbudza zaufanie

Bardzo polecam tego lekarza w zakresie badan USG.

USG jamy brzusznej, bardzo dobry sprzęt i tłumaczenie stanu narządów. Wizyta w grudniu 2012. Najlepsze USG w Zielonej Górze. Mam nie specyficzna chorobę i musze wybrać się znowu. Przy okazji jamy brzusznej doktor po prośbie sprawdził mi również szyje, tarczyce bez interesownie. Polecam tego lekarza.

To jest to !!!! Lekarz marzenie!Pomocny, usłużny. Do problemu podchodzi bardzo poważnie.Ciepłem i grzecznością wzbudza zaufanie.Prawdziwa perełka i okaz w służbie zdrowia. Oby tak dalej:)

Oby tak dalej:)