Andrzej Mróz

Urolog

Super specjalista,gdy mialem miec zabieg marzylem by robil mi go doktor Mroz,marzenie spelnilo sie,w tej chwili jestem juz 10 dni po zabiegu i czuje sie supedziekuje Panie DOKTORZE

Bardzo dobry urolog, z dużym doświadczeniem i spokojnym podejściem do pacjenta. Polecam

Zdecydowanie polecam wspaniały lekarz jasno i wyrażnie podchodzi do przedstawionego problemu zdrowotnego wzbudza zaufanie jest rzeczowy,miły i uprzejmy.

Kompetentny, rzeczowy wspaniały lekarz , z prawdziwego powołania. Z całego serca polecam. Mam nadzieję , że w przyszłości to właśnie on zostanie przyszłym ordynatorem oddziału urologii. Leczenie i badania przeprowadzone w sposób profesjonalny , ze wspaniałym podejściem psychologicznym. Pani Małgorzata P.

Pani Małgorzata P.

Gburowaty, naburmuszony lekarzyna. Bełkocze coś pod nosem niezrozumiale ale za wizytę to i owszem "stówka" leci. Nie ma podejścia do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Urolog Opole"?

Przwatnz Gabinet Lekarski
Chróścice
Prywatny gabinet
Opole, Gezerała Zajączka 6/1
45-050 Opole
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Opolska 30B
49-100 Niemodlin