lekarz Andrzej Mytnik

Internista, Kardiolog

Pan doktor jest bardzo konkretny, nie "owija w bawełne", dla każdego pacjęta potrafi poswięcic tyle czasu ile potrzeba. Pełny profesjonalizm...bardzo polecam.

Bardzo miły, wspaniały kontakt z pacjentami,dobry lekarz, wprowadza bardzo przyjazny nastrój wśród personelu i pacjentów.

Zdecydowanie polecam doktora Andrzeja, moja ocena mówi sama za siebie.

Zdecydowanie polecam doktora Andrzeja, moja ocena mówi sama za siebie.

Ten gość jest miły, lubi pogadać sobie o wszystkim, ale jest mało konkretny, sobie gada i gada, leje wodę, a mało konkretnych rzeczy powie i trudno się od niego coś konkretnego dowiedzieć na temat zdrowia. Jest to człowiek towarzyski, ale jako lekarza - nie polecam.

jestnowoczesnysny otwarty na nowosści medycznemedycznepotrafinawiązywaćkontakty ze specjalistycznymi szpitalamilekarzamiuspecjilekarzamiinnychinnych specjalizacji uktórych nalezykontynowaćleczeni chetnie podejmuje siewówczas rolilekarza koordynujacego calyprocesleczeniaco ma miejsce w moim przypadkuibyło konieczne u mojejzony diagnozujeiorganizuje leczenie kompleksowo

Wciąż poszukujesz "Internista Cieszyn"?

Sportowa 1

Bielsko-Biała
None
ulica Krakowska 50/9
Bielsko-Biała
Centrum Medyczne EuCOR s.c.
ks. Gładysza 2
Dobrodzień