dr n. med. Andrzej Nazarkiewicz

Urolog

Dr Andrzej Nazarkiewicz być może jest dobrym specjalista, ale lekarz powinien mieć też podejście do pacjenta,wykazywać odrobinę empatii, zrozumienia i cierpliwości, a tego doktorowi brakuje. Byłam świadkiem bardzo przedmiotowego, lekceważącego, a wręcz aroganckiego traktowania pacjentów przez doktora. Dr nie ma czasu na rozmowę z pacjentem o jego stanie zdrowia (być może dysponuje nim w swoim gabinecie prywatnym?)- a przecież to jego obowiązek. Każdemu - komu zależy na dobrym lekarzu - w całym tego słowa znaczeniu odradzam dr Andrzeja Nazarkiewicza.

Wspaniały i godny polecenia lekarz. Konkretny i w pełni kompetentny. Dokładnie tłumaczy chorobę i metody leczenia. Poświęca pacjentowi dużo czasu, a do do tego jest bardzo sympatyczny:)Prawdziwy lekarz z powołania!!! POLECAM!!!! Pacjentka z Olsztyna

POLECAM!!!!
Pacjentka z Olsztyna

Wspaniały i godny polecenia lekarz z powołania, posiada olbrzymią wiedzę i potrafi przekazać ją pacjentowi. Jeśli planujecie wizytę u urologa...polecam wszystkim doktora Nazarkiewicza!!!

Miły i rzeczowy facet,z fantastycznym podejściem do pacjenta! Szczerze godny polecenia!

To chyba najwspanialszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam. Rozsądny, tłumaczy wszystko tyle razy ile trzeba,widać, że bardzo chce pomóc, bardzo dyskretny. Podczas kontaktu z Nim po prostu się wie, że to Dobry Człowiek

osoba bardzo uprzejma, dyskretna, kompetentna, zdecydowanie polecam

osoba bardzo uprzejma, dyskretna, kompetentna, zdecydowanie polecam