dr n. med. Andrzej Niedzielski

Szczerze? Doktor Andrzej Niedzielski jest naprawdę dobrym lekarzem. Na początku rzetelna rozmowa, badania, diagnoza, leczenie - wszystko pod jego kontrolą. Nie odsyła do innych lekarzy, nie odwołuje wizyt. Odpowiednio wyposażony gabinet, podobnie szpital w którym operuje. Naprawdę polecam. Nie szukajcie innych lekarzy, nie warto.

NAJLEPSZY GINEKOLOG W SZCZECINIE? TO ANDRZEJ NIEDZIELSKI. Byłam, jestem i będę doktora pacjentką. Rzetelny, kompetentny, miły. U mnie zdiagnozował nowotwór. Szybko trafiłam do szpitala i równie szybko go opuściłam. Po operacji (ręce dr Niedzielskiego) nie mam praktycznie żadnych większych śladów. Wszystko dokładnie wytłumaczył, przygotował do zabiegu. W gabinecie cały potrzebny sprzęt. Szkoda tylko, że nie ma czasami jak zaparkować :) POLECAM!

Dziewczyny, jednym słowem - polecam! Rewelacyjny lekarz, znający się na rzeczy. Odbiera telefony, nie przekłada wizyt, podczas badania - bardzo delikatny. No i ten uśmiech! Gabinet wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt. Byłam operowana przez Pana Doktora, do tej pory jestem pod jego opieką i powierzam prowadzenie ciąży.

Broń Panie Boże każdą Kobietę przed tym lekarzem! Początek przygody z doktorem był bardzo dobry - miły, uśmiechnięty, zawsze dobre informacje "ciąża na 5+". Stan ten zmieniał się diametralnie z wizyty na wizytę -nie robił żadnych badań USG (odsyłał z wizytówką do innego lekarza), wizyta ograniczała się do trzech rzeczy:sekundowe badanie, zważenie, wystawienie paragonu.Tragizm mojej ciąży prowadzonej przez tego doktora rozpoczął się, gdy trafiłam na patologię ciąży z nieprawidłowym zapisem ktg i tak leżałam tydzień!Tydzień czasu, 4 razy na dobę miałam robione ktg, każde było nieprawidłowe.Doktor, jako ordynator, postanowił mnie wypisać do domu mówiąc te swoje "ciąża na 5+". Jednak jeden lekarz "postawił" się Niedzielskiemu i w noc poprzedzającą mój wypis, zrobił mi cesarkę.Moje dziecko ma teraz wielkie problemy zdrowotne. Nie jestem jedyną pokrzywdzoną. W szpitalu spotkałam inne. Doktor był miły, gdy płaciłyśmy za kilkuminutową wizytę 150 zł, a w szpitalu unikał jak ognia!

Fachowy, miły, rzeczowy, kompetentny. Jedyny minus to długie oczekiwanie na termin wizyty i niemiła pani rejestrująca.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

ul. Szafera 24a
Prywatny Gabinet Lekarski
Milczańska 6 lok. 5

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin

gabinet