dr n. med. Andrzej Ochała

Kardiolog

Dzień dobry.Zlote ręce,otwarty umysł,kultura osobista to mało powiedziane.Dziękuję Panie Profesorze.Łączę wyrazy szacunku.Andrzej Janus

Piec gwiazdek to za malo ,by opisac kompetencje i Dar Powolania do tego zawodu ktorym BOG obdarowal Prof.Ochale-inaczej trudno to opisac!!! Byl jedynym kardiologiem, ktory trafnie Mnie zdiagnozowal i wyleczyl !!!

Bardzo polecam pana profesora. Lekarz, który pozostał CZŁOWIEKIEM. Prowadzi mnie już wiele lat, mam doświadczenie leczenia przez wielu specjalistów, ale tak profesjonalnego, kompetentnego i dobrego lekarza jeszcze nie spotkałam jak pan profesor.

Najlepszy lekarz na świecie. Niesamowicie dobry specjalista, do tego wspaniały człowiek. To lekarz z powołania.

Jestem bardzo mile zaskoczona uprzejmoscia i profesjonalnoscia.Wykonanie zabiegu Koronarografii oceniam bardzo dobrze jak rowniez stosunek do pacjenta moze byc przykładem dla Lekarzy .

profesjonalny , ludzki , kompetentny , rozumiejący , tłumaczący , prawdomówny , realistyczny , z niezachwianymi zasadami pomocy człowiekowi , człowiek dla człowieka i to jeszcze chorego.Polecam gorąco.

Bardzo dobry specjalista. Wiedza, podejście do pacjenta i duża zyczliwość.

Bardzo dobry specjalista. Wiedza, podejście do pacjenta i duża zyczliwość.

Polecam. To lekarz z powołania. Leżałem w Klinice Kardiologi w Ochojcu. Pan doktor dokładnie i fachowo przeprowadził u mnie zabieg angioplastyki.

Pan Docent uratował mi życie tam ,gdzie inni nie widzieli szans.

Pan Docent uratował mi życie tam ,gdzie inni nie widzieli szans.

Lekarz,naukowiec,specjalista najwyższej klasy,poprostu Szacunek.Pozdrowienia z Bielska-Białej