lekarz Andrzej Operacz

Bardzo fachowo sprawnie usunol 2 zeby i zmiane. Mowil po kolei co robi. Jestem okropna panikara a nic nie polalo i trwalo to chwile. Polecam.

Najlepszy stomatolog w Opolu. Super radzi sobie z usuwaniem 8ek. Sympatycznie, na wesoło i co najważniejsze bez bólu.

strasznie zarozumiały i niemiły lekarz. uwaza ze jest najlepszy i tylko on wie najlepiej co zrobić. niestety, u mnie implanty wypadły 2 razy... leczenie nie powiodło się.... NIE DAJCIE SIĘ SKUSIĆ NIŻSZĄ CENĄ - po prostu używa tanich implantów i kości które wypadają po 2 miesiącach. straciłam pieniądze, zdrowie i zęby. nie polecam

nie wiem skąd te wszystkie opinie...znając długo tego człowieka uważam, że nie ma pozytywów ani jako człowiek ani jako lekarz. Może jako współwłaściciel rentgena stomatologicznego się sprawdzi? tak czy siak..powodzenia, bo ludziom nie życzy się źle :)

Super Lekarz. Usuwałam u Pana doktora dwie dolne ósemki i jestem bardzo zadowolona.Kompetentny,miły z podejściem do pacjenta.Oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiam i polecam Pana doktora.

Super Lekarz.

Pozdrawiam i polecam Pana doktora.

cudowny lekarz i człowiek, potrafi odpowiednio podejść do pacjenta, przekonał mnie do usunięcia ósemki, zabieg wykonany szybko, sprawnie i zero bólu zarówno w trakcie jak i po wizycie

super lekarz, miły uprzejmy kompetentny

super lekarz, miły uprzejmy kompetentny

Usuwał mi ósemkę,bardzo skomplikowany zabieg z wieloma szwami w buzi. Przed zabiegiem wytłumacztyl dokładnie co będzie robił, co musi jeszcze zrobić w trakcie zabiegu i najważniejsze co robić po zabiegu. Na dzień po zerro opuchlizny i przebarwien na twarzy.Godny polecenia perfekcjonista a w normalnej rozmowie zwykły ciepły czlowiek. Gorąco polcam

Najlepszy na świecie!!! Do takiego specjalisty można chodzić codziennie :)) Uwielbiam GO. :)

Godny polecenia,świetny specjalista,młody wyksztalcony w swoim fachu w 100% Bardzo sympatyczny z milą aparycją. Niesamowite podejscie do pacjenta,poczucie humoru :) Bardzo lubie do niego chodzić:)