lekarz Andrzej Osadców

Okulista

3,7
3,4
3,2

Pomyłka, zaproponował "promocję" - czytaj wizytę prywatną za 70 zł pod warunkiem wykupienie dwóch par okularów w salonie, w którym przyjmuje. Nadmieniam, że gabinet ma podpisana umowę z NFZ. Niemiły, mało taktowny, wypytywał o poprzedniego okulistę, który zalecił odpowiednie szkła. Nie polecam, a nawet odradzam, ponieważ w okolicy jest wielu specjalistów.

Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą, posiada sporą wiedzę oraz stawia szybką i trafną diagnozę. POLECAM :)

Mój ulubiony lekarz. Leczy się u niego cała moja rodzina i większość znajomych. Nie spotkałam się dotąd z większą cierpliwością dla pacjentów. Jest konkretny i rzeczowy. Potrafi przyjąć chorego bezpłatnie nawet wtedy, gdy skończy mu się limit na Kasę Chorych.

porażka...nie polecam na poczatku bardzo dobrze podchodzil do pacjeta a teraz traktuje go do zbijania kasy nie mozna mu zwrocic uwagi bo staje sie niemily

Jak juz ktoś wczesniej stwierdził, lekarz nastawiony na "robienie kasy". Po zwróceniu uwagi zrobił się jeszcze bardziej niemiły. W ramach wizyty "wciska" kupno u niego soczewek-oczywiście za wygórowana cenę.

Wciąż poszukujesz "Okulista "?

OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczu Dr n. med. Marek Hanarz
ul. Kalwaryjska 63
Kraków

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

Agnieszka Nicpoń