dr n. med. Andrzej Pawelec

Wspaniały lekarz dzięki Panu doktorowi mam sprawne obydwie ręce. Inni ortopedzi mówili, że tego się nie da wyleczyć i trzeba żyć z ciągłym bólem, On zoperował i ból ustał ręce są sprawne.

Tragedia, niemiły jakbym mu miał krzywdę zrobić, albo był gorszym człowiekiem, doszedł do wniosku że moje dolegliwości to nic i kazał pokazać się za miesiąc po zażywaniu przepisanych przez niego drogich leków. Nie polecam korzystać z jego pomocy.

więcej takich lekarzy , miałem możliwość skorzystać z fachowości pana doktora przy dwóch operacjach otwartego złamania podudzia

Wspaniały lekarz,kompetentny, cierpliwy, spokojny, okazujący dużo uwagi pacjentowi. Wzbudza zaufanie.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Ze świecą szukać drugiego takiego doktora.Nie dość,że ma bardzo duże kompetencje,do tego jest człowiekiem "aniołem".Zawsze uprzejmy i wspieracjący.Poświęca pacjentowi maksymalnie dużo czasu,dokładnie tłumaczy jak przebiegać będzie leczenie.Fantastyczny lekarz i człowiek.Ze względu na swoją chorobę miałam kontakt z wieloma lekarzami,ale On jedyny wzbudza stuprocentowe zaufanie.Dla doktora Pawelca nie jestem kolejną noga do zoperowania.Dla tego Człowieka przez duże C jestem osobą z uczuciami,emocjami i problemami.Wiem,że w każdej sytuacji mogę na Niego liczyć. Dzięuję Mu za wszystko co dla mnie robi.

Dzięuję Mu za wszystko co dla mnie robi.