lekarz Andrzej Pawluk

Pan Doktor jest świetnym specjalistą - podczas porodu naturalnego pojawiły się komplikacje na które zareagował i szybko podjął decyzję o CC. Dziś mam zdrowego syna i dobre wspomnienia ze szpitala - wiem, że byłam pod najlepszą opieką. Duży plus za poczucie humoru - nawet w tak stresującej sytuacji jak oczekiwanie na poród można się z Panem Doktorem pośmiać.

Wspaniały i bardzo dobry Specjalista... bardzo miły człowiek... spokojny i opanowany ... cierpliwy ... dokładny we wszystkim ... Z czystym sumieniem - POLECAM !

Wspaniały i bardzo dobry Specjalista... bardzo miły człowiek... spokojny i
opanowany ... cierpliwy ... dokładny we wszystkim ... Z czystym sumieniem -
POLECAM !

Polecam jak najbardziej ! Bardzo kompetentny lekarz,sympatyczny,miły i cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania.

Doskonały lekarz, cierpliwy, słucha, udziela wszelkich informacji. Jest zaangażowany i ma wspaniałe podejście do pacjentki. POLECAM!

Wspaniały człowiek i lekarz .Skuteczny w działaniu - dzięki Jego pomocy i życzliwości jestem teraz mamą wymarzonego i długo wyczekanego syna- który jest już studentem. Polecam Pana Doktora.

Najwspanialszy lekarz na jakiego trafiłam. Dzięki temu, że prowadził moje dwie ciąże (wcześniej wiele razy poroniłam)szczęśliwie donosiłam i urodziłam zdrowe dzieci. Zawsze ma rację.Kolejki do gabinetu mnie nigdy nie zrażały. Jest najlepszy! Chodzę do niego już 12 lat

Super lekarz i wspaniały człowiek. Oprócz tego iz posiada duża wiedzę, jest osobą skromną i b. sympatyczną. Mam do niego pełne zaufanie- prowadził moją zagrożoną ciążę, choć inni nie dawali żadnych szans. Myślę że jego obecność działa b uspokajająco na wiele pacjentek. Jedyny minus to duże kolejki przed gabinetem, co mnie nie dziwi skoro jest wybitnym specjalistą ( zna się b dobrze na usg i problemach onkologicznych). Dziwi mnie tylko brak doktora na tej stronie internetowej! Hallo pacjentki! Może jakis inny wpis!