dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowskidr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Istnieje możliwość dodatkowej rejestracji nawet w przypadku wyczerpania wolnych terminów wizyt - bezpośredni telefon kontaktowy: 601435876

Asystent w Klinice Położnictwa i Perinatologii CMUJ, gdzie poza praktyką kliniczną obejmującą szeroką patologii ciąży zajmuje się pracą dydaktyczną oraz naukową z zakresu ginekologii i położnictwa.

Waldemar

15.04.2017

Pan Doktor to nie tylko miły i wykształcony człowiek, ale przede wszystkim znakomity lekarz. Ma czas dla pacjenta, wie jaka postawić diagnozę. Przepisał mojej kobiecie bardzo dobre leki.

Katarzyna

27.03.2017

Pan Doktor Piotr Jaworowski jest kompetentnym i pracowitym specjalistą. Z dużą dozą uśmiechu ale i konsekwencji w działaniu. Prowadził moją ciążę od pierwszych chwil i muszę przyznać jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tego lekarza.Precyzyjny monitoring i opieka sprawiły to, że okres aż do urodzenia dziecka minął mi bezpiecznie pod względem zdrowotnym. Dziękuję i polecam gabinet.

Emilia

16.03.2017

Jestem jako matka, bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc w tym tak ważnym dla mnie czasie. Pełne oddanie sprawie zdrowia pacjenta tego lekarza, robi do tej pory na mnie wrażenie. Dziękuję.

Natalia

22.02.2017

Doskonała medycyna w wykonaniu Pana Doktora Jaworowskiego sprawia, że jestem bardzo zadowolona z gabinetu i opieki tego lekarza. Mam typowe dolegliwości kobiece, które są dla mnie bardzo wymagające. Dzięki jego profesjonalizmowi mogę coraz bardziej cieszyć zdrowiem.

Marzena

13.02.2017

Bardzo dobry lekarz ginekolog zna się na leczeniu, szczególnie bada każdy objaw choroby, niczego nie bagatelizuje i wie jaka postawić diagnozę. Polecam Pana Doktora.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

lek. med.

IVF
ul. Al. 29. Listopada 178A

ul. Długa 30, Kraków

Grzegorz Hille

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA