dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowskidr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Istnieje możliwość dodatkowej rejestracji nawet w przypadku wyczerpania wolnych terminów wizyt - bezpośredni telefon kontaktowy: 601435876

Asystent w Klinice Położnictwa i Perinatologii CMUJ, gdzie poza praktyką kliniczną obejmującą szeroką patologii ciąży zajmuje się pracą dydaktyczną oraz naukową z zakresu ginekologii i położnictwa.

Natalia

22.02.2017

Doskonała medycyna w wykonaniu Pana Doktora Jaworowskiego sprawia, że jestem bardzo zadowolona z gabinetu i opieki tego lekarza. Mam typowe dolegliwości kobiece, które są dla mnie bardzo wymagające. Dzięki jego profesjonalizmowi mogę coraz bardziej cieszyć zdrowiem.

Marzena

13.02.2017

Bardzo dobry lekarz ginekolog zna się na leczeniu, szczególnie bada każdy objaw choroby, niczego nie bagatelizuje i wie jaka postawić diagnozę. Polecam Pana Doktora.

Natalia

25.01.2017

Pan Doktor Andrzej Piotr Jaworowski to ten ginekolog u którego kobieta w ciąży, znajdzie nie tylko wiedzę, pomoc i bezpieczeństwo w okresie oczekiwania dziecka, ale także ciągły monitoring swojego stanu. Niech wszyscy mają takiego lekarza.

Eugenia

17.01.2017

Jeśli bym miała powierzyć się specjaliście w okresie ciąży, to byłby to Doktor Jaworowski. Zawsze zdecydowany, konkretny, diagnoza za pierwszym razem jak należy. Doskonała opieka medyczna i monitoring stanu zdrowia, który jest tak ważny dla każdej kobiety, chcącej zostać matką.

Teresa

28.12.2016

Doskonały specjalista, dla kobiety w tym tak szczególnym czasie, niezastąpiony. Nie tylko uśmiechnięty i z fantastycznym poczuciem humoru, ale także człowiek z który zna się na rzeczy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

lek. med.

IVF
ul. Al. 29. Listopada 178A

ul. Długa 30, Kraków

Grzegorz Hille

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA