dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowskidr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Istnieje możliwość dodatkowej rejestracji nawet w przypadku wyczerpania wolnych terminów wizyt - bezpośredni telefon kontaktowy: 601435876

Asystent w Klinice Położnictwa i Perinatologii CMUJ, gdzie poza praktyką kliniczną obejmującą szeroką patologii ciąży zajmuje się pracą dydaktyczną oraz naukową z zakresu ginekologii i położnictwa.

Pełen profesjonalizm, świetny lekarz, świetne podejscie do pacjenta, w pełni poświęcony czas, mila i życzliwa atmosfera w czasie wizyty, polecam z całego serca, jak zawsze jestem bardzo, bardzo zadowolona po wizycie. Dziękuję I. Michalska

Wspaniały lekarz! Z ogromną starannością prowadził moją ciążę. Zawsze poświęci czas żeby wszystko dokładnie omówić. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie.

Pan Doktor to nie tylko miły i wykształcony człowiek, ale przede wszystkim znakomity lekarz. Ma czas dla pacjenta, wie jaka postawić diagnozę. Przepisał mojej kobiecie bardzo dobre leki.

Pan Doktor Piotr Jaworowski jest kompetentnym i pracowitym specjalistą. Z dużą dozą uśmiechu ale i konsekwencji w działaniu. Prowadził moją ciążę od pierwszych chwil i muszę przyznać jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tego lekarza.Precyzyjny monitoring i opieka sprawiły to, że okres aż do urodzenia dziecka minął mi bezpiecznie pod względem zdrowotnym. Dziękuję i polecam gabinet.

Jestem jako matka, bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc w tym tak ważnym dla mnie czasie. Pełne oddanie sprawie zdrowia pacjenta tego lekarza, robi do tej pory na mnie wrażenie. Dziękuję.

Doskonała medycyna w wykonaniu Pana Doktora Jaworowskiego sprawia, że jestem bardzo zadowolona z gabinetu i opieki tego lekarza. Mam typowe dolegliwości kobiece, które są dla mnie bardzo wymagające. Dzięki jego profesjonalizmowi mogę coraz bardziej cieszyć zdrowiem.

Bardzo dobry lekarz ginekolog zna się na leczeniu, szczególnie bada każdy objaw choroby, niczego nie bagatelizuje i wie jaka postawić diagnozę. Polecam Pana Doktora.

Pan Doktor Andrzej Piotr Jaworowski to ten ginekolog u którego kobieta w ciąży, znajdzie nie tylko wiedzę, pomoc i bezpieczeństwo w okresie oczekiwania dziecka, ale także ciągły monitoring swojego stanu. Niech wszyscy mają takiego lekarza.

Jeśli bym miała powierzyć się specjaliście w okresie ciąży, to byłby to Doktor Jaworowski. Zawsze zdecydowany, konkretny, diagnoza za pierwszym razem jak należy. Doskonała opieka medyczna i monitoring stanu zdrowia, który jest tak ważny dla każdej kobiety, chcącej zostać matką.

Doskonały specjalista, dla kobiety w tym tak szczególnym czasie, niezastąpiony. Nie tylko uśmiechnięty i z fantastycznym poczuciem humoru, ale także człowiek z który zna się na rzeczy.