lekarz Andrzej Piotrowski

2,4

Dr. Prowadził mnie od 3 lat i niestety nie udało mu sie mnie wyleczyć. Poszłam prywatnie do Pani ginekolog i rozłożyła ręce, ze przez taki okres czasu nikt mnie nie poinformował o tym, ze mam stan zapalny i nadżerkę. Dzięki A.Piotrowskiemu jestem zmuszona usunąć nadżerke laserowo za duże pieniądze. Tak mnie doktor wyleczył. Polski NFZ, brak słów

Tak mnie doktor wyleczył. Polski NFZ, brak słów

Konkretny lekarz , raz odbierał poród , a za drugim razem prowadził moja ciążę. Na prawdę polecam. :)

Potwierdzam bardzo niekompetentny,urzędnik.

Potwierdzam bardzo niekompetentny,urzędnik.

Witam...byłam u tego pana doktora na wizycie i mam bardzo złe zdanie!! A więc tak...staramy się z mężem od ładnych parę miesięcy o bobaska i niestety nic z tego, postanowiłam udac sie do lekarza by pomogł, dr Piotroski przyjoł mnie bardzo chłodno, usiadłam obok powiedziałam że mamy problem opowiedziałam co jest na rzeczy i usłyszałam "a kto w dzisiejszych czasach nie ma problemu" szczerze mowiąc zamurowalo mnie bo jego podejście do pacjentek jest olewające!! zrobił mi usg i bez żadnych innych badań stwierdził że ze mna wszystko ok i że to mąż powinien porobić badania, zapytałam gdzie takowe badania ma zrobić, odburknął żebyśmy poczytali w necie!! wyszłam z gabinetu i udałam się do prawdziwego lekarza ginekologa który zlecił mi komplet odpowiednich badań i odpowiednio pokierowal męża na badania. Nie polecam tego pseudo lekarza!!!!!!!!!

dla mnie jest naprawde świetnym lekarzem

dla mnie jest naprawde świetnym lekarzem