dr n. med. Andrzej Płoński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Byłam na wizycie u doktora Płońskiego. Pokazałam mu żylak pod kolanem, po skleroterapii wykonanej niecałe 2 miesiące wcześniej. Lekarz obejrzał - powiedział że powinno się nakłuć, żeby szybciej zeszło wypuklenie żylaka. Więc spytałam, czy to zrobi. Oznajmił, ze nie wykona nakłuć. Kiedy zapytałam dlaczego, to powiedział że tego nie zrobi, bo odmawia i już. Niestety wizytę uważam za stracony czas. Nie polecam tego lekarza.

Lekarz pełen empatii. Nieoceniony specjalista. Wysoka kultura osobista. Jest Pan nadzieją na życie w zdrowi. Życzyć sobie jak najwięcej takich lekarzy.

Przwdziwylekarz z krwi i kości .Mnie operował pomostowanie aortalno-dwuudowe najwięlszy zabieg chirurgii naczyniowej i zrobił to cudownie a tak sie składa że mojego brata operował 2 razy i 2 razy wyrwał go od kostuchy PRAWDZIWY LEKARZ

Świetny, kompetentny specjalista. Do tego wysoka kultura osobista, poważne traktowanie pacjenta, cierpliwe tłumaczenie niejasności. Trafiłam do Doktora Płońskiego zupełnie przypadkowo i muszę powiedzieć, że miałam wyjątkowe szczęście, bo nie mogłam trafić lepiej

Świetny specjalista i doskonały fachowiec przejmujący się zdrowiem pacjenta. Jestem niezmiernie wdzięczna za trafną diagnozę i niezwłocznie przeprowadzoną operację, która uratowała mi nogę. Polecam wszystkim tego doktora w 100%

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Warszawa"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)