dr Andrzej Podlasin

Irydolog

Polecam, jestem bardzo zadowolony z terapii jak i samego podejścia do człowieka i czuć pewność. Pan jest trochę dziwny i porusza różne kwestie życia ale liczy się efekt. Mnie pomogło, a trafności z tęczówki po prostu szok.

Byłam zaskoczona - pozytywnie, gdyż mnie uprzedzano/nastawiano negatywnie. Dla mnie top 10 z diagnozą i doborem terapii.

Polecam, jest na 5. Mnie pomogło w ciężkiej alergii i nie tylko. Jestem pełen uznania choć trochę to trwało.

Zaleca picie kolagenu zarówno na rozwolnienie jak i nerwobólów. No i pouprawia trochę czarów nad Tobą zaleci homeopatie której skuteczność nie została potwierdzona przez żadne badania naukowe i jest gitara

Polecam, Wiedza ogromna i to bez przesady. Jestem mile zaskoczona sprawnością, trafnością oraz pomocą.

Jestem zadowolona z wizyt, gdyż korzystałam kilkukrotnie z porad zawsze z dobrym skutkiem. Szczerze Polecam. Powinno być troszkę więcej poświęconego czasu na tłumaczenie choroby.

Polecam, miałam obawy bo pierwszy raz z takiej porady korzystam ale ogólnie bardzo zadowolona. Trochę czas mógłby być dłuższy wizyty.

Zdecydowanie nie polecam. Wizyta przebiegła w stresie, p. Podlasin był nieprzyjemny, a jego zachowanie prostackie i aroganckie. Nie dostałam żadnego wydruku po badaniu rezonansem, żeby potem móc przeanalizować wyniki. P. Podlasin był niezaangażowany w opis przebiegu mojej choroby, mówił np. 'nie interesuje mnie co mówi jakiś tam neurolog'. Nie dostałam w zasadzie żadnej porady poza nie jeść cukru, nie pić mleka i brać kolagen. Byłam bardzo rozczarowana po wizycie, stracony czas i pieniądze. P. Podlasin nie jest lekarzem z wyksztalecnia.

dr Podlasin ma chyba jakis szosty zmysl,jedo lekarstwa pomagaja,dziekuje za pomoc Panie Andrzeju,pozdrawiam

Leczę się u dr Podlasina juz ponad rok i czuję wielką poprawę polecam badanie krwi które wykonuje w moim przypadku okazało się bardzo pomocne i dużo wyjaśniło polecam w 100%:)