lekarz Andrzej Proszowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Dr. Proszowski uratował mi życie. Dla mnie i mojej rodziny najlepszy chirurg na świecie. Bardzo kompetentny, przemiły i skuteczny. Polecam

Nie polecam także korzystać z wizyt prywatnych. Polecono mi pana doktora jako osobę kompetentną, systematycznie się dokształcającą, poszłam więc skonsultować problem. Na początku doktor podważył diagnozę innego lekarza, stwierdził, że to co orzekł, jest "niemożliwe", tym bardziej, że nie wzięłam dokumentacji włącznie ze zdjęciami. W toku dalszej rozmowy powołałam się na artykuł opublikowany w czasopiśmie medycznym, co zostało skwitowane, że jest to chyba "tekst z Pani Domu". Na dalszy pobyt w gabinecie nie miałam już ochoty, zwłaszcza, że pan doktor zaczął preorować na temat swojej wiedzy i wykształcenia. Wizyta trwała może z 5 minut, zostałam "zgaszona" co najmniej 3 razy. Pan doktor niemiły, arogancki, a nawet chamski. Nieuprzejmy, bez szacunku do pacjenta.

Na kasę chorych nie polecam.Lekarz wyjątkowo nieuprzejmy.Czas wizyty ok 5 min z tego 3 min pisze on coś w karcie.Zero zainteresowania pacjentem i jego problemem

Na NFZ Pan doktor wyjątkowo niemiły. Pacjentów przyjmuje co 5 min,Totalna zlewka. Cały czas ma się wrażenie ,że przeszkadza się Panu doktorowi w czymś ważnym.Zdecydowanie nie polecam.