lekarz Andrzej Przybylski

Bardzo miły, uprzejmy i kompetentny lekarz. Bardzo dobre bezpośrednie podejście do pacjentki. Polecam innym.

Bardzo miły, uprzejmy i kompetentny lekarz.
Bardzo dobre bezpośrednie podejście do pacjentki.
Polecam innym.

podczas wizyty uprzejmy i miły, tylko telefony w trakcie badań, co cóż mogą czasem irytować, ale idzie się przyzwyczaić; w szpitalu zabiegany, ale równie miły; na razie jestem w trakcie leczenia, czekam na operację... i mam nadzieję, że wszystko zakończy się kolejną ciążą, ale tym razem ze szczęsliwym finałem...

Lekarz z klasą, nie jestem jego pacjentką w gabinecie prywatnym, ale podczas dość częstych pobytów w szpitalu ze względu na kłopoty w czasie ciaży lekarz ten, okazał się jak najbardziej miły, kompetentny i delikatny, budzący zaufanie. Objawia się to przy zwykłych czynnościach, na które niektórzy lekarze nie zwracają uwagi typu, podtrzymanie za ramię przy schodzeniu z fotela ginekologicznego, zachowanie zasad intymności podczas wizyt, a przede wszystkim szacunek do każdej kobiety. Klasa sama w sobie. Polecam

Kompetentny, miły i faktycznie poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba. Mimo, że bywają opóźnienia nigdy nie daje odczuć, ze się spieszy. Polecam!

Polecam. choć wizyty troszke biją po kieszeni

Polecam. choć wizyty troszke biją po kieszeni

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Piła"?

Tomasz Jaskulski

Złota 11b